3 Günde Etkisini Gösteren Düşmanı Kahreden Dua Müthiş

Düşmanı Kahreden Dua Arayanlar Mutlaka Okusun!

Eğer düşmanı kahreden duanın nasıl yapılması gerektiğini merak ediyorsan, bu yazımı mercek altına almalısın ve bütün ayrıntıları öğrenerek bu duanın mucizesinden sen de istifade etmeye çalışmalısın.

  • Zira şimdiye kadar binlerce insanın bu duanın mucizesinden istifade ettiğine şahit oldum ve ben de özellikle bu duanın mucizesi ile hayatımı yoluna koyanlardan ve mutlu olanlardan biriyim.

Eğer en etkili ve en tesirli, en kalıcı ve en faydalı düşmanı kahreden duayı öğrenmek niyetinde isen, aktaracağım bütün hususları dikkatli bir şekilde adapte etmeli ve uygulamalısın; aksi takdirde yanlış adımlar atabilir ve yanlış adımlar attığın için de yanlış noktalara varabilirsin, işte başlıyorum:

Düşmanı Kahreden Dua Nedir, Hangi Amaçla Yapılır?

Düşmanı kahreden dua bir kişinin kendi amaçları doğrultusunda düzgün bir şekilde ilerleyebilmesi ve hayat yolculuğunda karşısına çıkabilecek engelleri dağıtıp güzelliklere kavuşabilmesi için uygulayabileceği oldukça güzel ve faydalı bir duadır.

  • Eğer senin de çevrende sana düşmanlık besleyen ve haksız yere seni tehdit eden veya psikolojik anlamda baskı uygulayan insanlar bulunuyorsa, bu duanın tam manası ile sana hitap ettiğini ve senin için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebilirim.

Bununla birlikte düşmanı kahreden dua kişinin selamet ve huzur içerisinde yaşamasını temin eden müthiş bir dua uygulamasıdır; zira bu duayı gerçekleştirerek selamet içerisinde yaşayan ve mutluluk ile hayatını geçiren birçok insan olduğu da bilinmektedir.

Onlardan biri olarak sana düşmanı kahreden duayı doğru uygulaman halinde selamete ve fazilete, huzura ve saadete kavuşacağını rahatlıkla söyleyebilirim, tabii ki Allah’ın izniyle.

Düşmanı Kahreden Dua Adı Altında Sunulan Tehlikeli Büyüler

Düşmanı kahreden dua uygulamasını aktarmaya başlamadan önce çok önemli bir noktaya kesinlikle temas etmem gerektiğini düşünüyorum, çünkü bu husus bir müminin yanlış yollara yönelmesine sebebiyet verebilecek ve bir kişiyi kötülüklerin tuzağına atabilecek bir nokta, şöyle ki:

  • İnternet ortamında düşmanı kahreden dua adı altında sunulan birçok uygulamanın esasında büyü ve tılsım uygulaması olduğunu bilmelisin.

Hakikaten, internet ortamında aktarılan ve düşmanı kahreden dua adıyla sunulan birçok uygulama, aksine kişinin zarar ve ziyana uğramasına sebebiyet veren, cin taifesinden varlıkların kullanılması (yani hüddamların kullanılması) neticesinde oluşturulan tılsım ve büyü uygulamaları olduğu için, kişinin ciddi anlamda zarar görmesine ve felaketlere maruz kalmasına sebebiyet vermektedir.

Bu nedenle peşinen şunu ifade etmeliyim ki internet ortamında okuyacağın bilgilere itimat etmek yerine, oldukça dikkatli davranmalı ve bu bilgilerin aslında dua yerine büyü ve tılsım uygulamaları olabileceğini de hesaba katmalısın.

Mutlaka Oku: İşlerin Açılması için Dua Neden Çok Etkili?

Bu önemli hususa da temas ettiğime göre, şimdi düşmanı kahreden dua uygulamasında gerekli olan malzemelerle devam edelim:

Düşmanı Kahreden Dua, Toz Şeker ve Bir Bardak Su

Değerli mümin kardeşim, şunu asla unutma ki İslam alimleri bazı dua uygulamalarının Cenab-ı Hakkın yaratmış olduğu bazı önemli nimetler (yani malzemeler) ile gerçekleştirilmesinin daha uygun olduğunu beyan etmişlerdir.

  • Bu nedenle düşmanı kahreden dua uygulamasında da bir çay kaşığı dolusu toz şeker ve bir bardak suya ihtiyacın olduğunu unutmamalısın; Cenab-ı Hakk’ın kudretinin etkinliği ile yaratmış olduğu bu iki malzemenin seni amacına ulaştırabileceğini de düşünmelisin.

Evet, bazı duaların malzeme olmadan yapıldığını fakat bazı duaların malzemeli yapıldığında çok daha etkili olduğunu bilmekteyiz, nitekim İslam alimleri de bunu defalarca kez ifade etmişlerdir. İşte düşmanı kahreden dua da malzemeli yapılan dualardan biridir ve şöyle gerçekleştirilir:

Düşmanı Kahreden Dua Nasıl Yapılır?

Evvela sessiz bir yere geç, seni hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bu yerde düşmanı kahreden dua uygulamasının niyetini düşün, bu esnada yanına bir çay kaşığı dolusu toz şeker ve bir bardak su al, bu iki dua malzemesini aldıktan sonra kıble yönüne doğru yönel ve bu iki malzemeyi ayaklarının dibine koy.

  • Ardından ellerini gökyüzüne kaldır, ayaktayken gözlerini kapat ve bu esnada 21 defa Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim mübarek kelimesini söyle.

21 defa euzu besmele çekerken gözlerinin kapalı olması ve ellerinin gökyüzüne kalkık olması gerektiği gibi, aynı zamanda içinden düşmanı kahreden duanın niyetini ve hedef kişisini de geçirmelisin.

Bunun yanı sıra sana zarar ulaştırmaya, çevrendeki insanlara ve sana bir şekilde sıkıntı çıkarıp musibet getirmeye çalışan her türlü kötü enerjinin de yok olup gitmesi arzusu ile dolu olmalısın. Bu arzu ve bu temenni içerisindeyken aşağıdaki uygulama ile devam etmelisin:

Düşmanı Kahreden Dua, Ya Kahhar Esması

Şimdi dizüstü çöküp bir çay kaşığı dolusu tozşekeri suyun içerisine döküp iyice karıştır, bu karıştırma esnasında da 21 defa Ya Kahhar esmasını oku, bu esmayı okurken de Cenab-ı Hakk’ın haksızlıkları ve musibetleri def edip haksız olan insanları da kahreden bir niteliğe sahip olduğunu düşün ve karıştırma işlemini bitirip 21 defa Ya Kahhar esmasını da telaffuz ettikten sonra şu içli sözlerle Allah’a yakar:

  • “İlahi, zulmetmeye çalışan insanların zulmünü görüp onları bertaraf eden elbette ki sensin, insanlara sıkıntı ve maraz çıkarmaya çalışan varlıkların ve kişilerin engelleyicisi ve masum insanların koruyucusu tabii ki sensin. Rahmetinin kalkanı bütün yumuşak kalpli insanların üzerinedir ve senin faziletin seni bilen yüreklerin erdemidir Allah’ım. Düşmanı kahreden duayı tamamen iyi niyetle yapıyor ve bütün kötü enerjilerin, bütün kötü niyetlilerin ve bütün kötü insanların çevremden yok olması için temenni ediyorum. Bana merhametinle muamele buyuracağını bilmenin huzurunu yaşıyorum, duam sanadır, sen varlığımızın yegani sahibisin.”

Düşmanı Kahreden Dua ve Mübarek Kelimeler

Yukarıdaki mübarek ifadeleri okuduktan sonra şimdi bardağı eline al, bardağın yarısına kadar (3 defa yudumlayacak şekilde) iç ve bu işlemden sonra da Yunus Suresi’nin 13. ayeti olan şu ayeti 3 defa bardağın üzerine oku:

“Ve lekad ehleknel kurûne min kablikum lemmâ zalemû ve câethum rusuluhum bil beyyinâti ve mâ kânû li yu’minû, kezâlike neczil kavmel mucrimîn.”

Bunu da gerçekleştirdikten sonra şimdi düşmanı kahreden duanın son aşaması olan aşağıdaki uygulama ile duayı tamamla:

Düşmanı Kahreden Dua, Suyun Dökülmesi ve İnşirah Suresi

Yunus Suresi’nin 13. ayetini bardağın ve suyun üzerine okuduktan sonra şimdi yarıya kadar su olan bardağı götürüp dışarıya hiç kimsenin göremeyeceği bir yere dök ve bu işlemi yaptıktan sonra bardağı toprağın üzerine koy.

Bardağın üzerine 3 defa İnşirah Suresi’ni oku ve bu okumanın ardından da şu mübarek kelimelerle yine Allah’a yönel:

  • “Allah’ım düşmanların kahrı ve musibetlerin kalkması senin kudretinin yanında bir toz zerreciği kadar bile önemli değildir, sen kudretinin sonsuzluğu ile varlıkları rüzgarda savrulan yapraklar gibi savurur ve onların hangi istikamete gitmesi gerektiğini en güzel şekilde belirleyip onlara hayat kılavuzu ve yaşam ışığı olursun. Kudret’in tecellileri, kainatın her safhasında okunmakta ve yaratmış olduğun mahlukat buna en güzel şekilde örnek olmaktadır. Bu bilinç ile ve seni bilmenin tefekkür ile düşmanı kahreden duayı yapmaktayım, senin merhametine iltica edip bana ve sevdiklerime zarar vermeye çalışan bütün varlıkların ve kötü niyetlilerin yok olup gitmesini temenni etmekteyim. Ne olur merhametini bana yar ve yoldaş eyle, ne olur beni yarı yolda bırakma ve ne olur bana güzel bir muameleyle muamele buyur, amin.”

Bu işlemin ardından düşmanı kahreden dua uygulamasını bitir ve sonrasında bardağı götürüp günlük rutin hayatında yeniden kullanmaya devam et.

Sana en güzel ve en detaylı duayı aktardıktan sonra önemli bir tavsiye ile yazımı noktalamak istiyorum:

Düşmanı Kahreden Dua, Müthiş Etkili Bir Kaynak Tavsiyesi

Bir müminin hayatı boyunca her türlü derdini ve her türlü ıstırabını Allah’a arz etmesi, bununla birlikte her türlü muradını ve her türlü dileğini Allah’tan istemesi gerektiği elbette ki bilinen bir gerçektir.

İşte bu anlamda hayatın boyunca adeta başucu kitabı haline getirip hayat kılavuzu yapabileceğin muhteşem bir eser tavsiye etmek istiyorum, bu eser Abdülkadir Çelik Bey’in büyük bir emek sonucunda hazırlamış olduğu Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı.

Bu kitabı tavsiye etmemdeki neden, gerçekten etkili ve işlevsel dualarla hayat kurtarıcı ve insanların hayatını değiştirici bir fonksiyona sahip olmasındandır. Dilersen aşağıdaki okuyucu yorumlarını inceleyip bunu açık ve net bir şekilde sen de görebilirsin, aşağıya indirme linkini de alıyorum:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

Şu dua yazısını da okumanı tavsiye ederim: Ferec Duası Çok Özel Bilgiler Eşliğinde Mucizevi Bir Niyaz!

10 yorum

    • Değerli kardeşim, kitaba ekitapnoktasi.com üzerinden ulaşın lütfen, biz kitabın satışını yapmıyoruz. Sadece değerli bir eser olduğu ve insanlara faydalı olduğu için tavsiye ediyoruz.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*