3 Özel Başarı Duası Yaptım Şimdi Çok Mutluyum

Bu Başarı Duaları Sizi de Çok Etkileyecek

Başarılı olmak ve başarı duygusunu tatmak, elbette ki her insanın hakkıdır. Yine başarılı bir şekilde hayat sürmek ve insanlar içerisinde herhangi bir çekingenlik ve utangaçlık hissine kapılmadan başarıya doğru yürümek ve daima başarılı adımlar atmak da herkesin hakkıdır.

  • Bu konuda başarı duasına, daha doğrusu başarı dualarına yer vermek ve müracaat etmek kesinlikle şarttır; çünkü başarı duygusunu yaratan da yine Alemlerin Rabb’i olan Yüce Allah’tır.

Bu nedenle bizler de İslam peygamberinin (aleyhissalatu vesselâm) direktifleri ve yönlendirmeleri doğrultusunda başarı duasını yapmalı ve bu sayede amacımıza ulaşmaya gayret göstermeliyiz.

Bu yazımızda başarı duası başlıklı 3 tane çok etkili duadan ve birkaç tane esma uygulamasından bahsettik, detaylı bir şekilde incelediğimiz bu duaları düzgün bir biçimde yapabilirseniz, herhangi bir konuda başarılı olabileceğinizi siz de göreceksiniz inşallah. İşte bir başarı duası:

“Allahümme Ya Ganiyyü,Ya Hamidü,Ya Mübdiü,Ya Mu’idü,Ya Rahimü,Ya Vedüd.Eğnini bi Halalike an Haramike ve bi Fadlike Ammen Sivake.”

Bu duayı her sabah uyandıktan hemen sonra 3 defa okuyan insanların istedikleri her türlü başarıyı elde ettiklerine yönelik İslam tarihçilerinin aktarımları bulunmaktadır.

Evet, rivayetlere göre bir kişi uyandıktan hemen sonra 3 defa bu duayı okursa ve bunu adet haline getirip hayatı boyunca gerçekleştirmeye çalışırsa, istediği her alanda herhangi bir sınırlama ve koşul olmaksızın (istediği her hususta) başarıdan başarıya koşmanın huzurunu ve zevkini yaşayabilir.

Bu nedenle yukarıdaki duayı mümkünse ezberlemeli ve her sabah uyandıktan sonra 3 defa okuyarak hayatınıza anlam katmaya, başarı ve muvaffakiyet çekmeye çalışmalısınız.

İlgili Yazı: Ezandan Sonra Okunacak Dua

Şimdi de farklı bir başarı duası ile devam edelim:

Hazreti Muhammed’in Özel Bir Başarı Duası

“Bismillahirrahmanirrahim Kulillahumme malikel mülki tü’til mülke men teşaü ve tenziul mülke mimmen teşaü ve tüızzü men teşaü vetüzillü men teşaü bi yedikel hayr inneke ala külli şey’in kadir Tülicül leyle fin nehari ve tülicün nehara fil leyli ve tuhricül hayye minel meyyiti ve tuticül meyyite minel hayyi ve terzüku men teşaü bi gayri hisab.”

Bu başarı duası da insanlık tarihi boyunca insanların başarıdan başarıya koşmalarına vesile olduğu bildirilmiş çok etkili ve denenmiş uygulamalardan biridir.

  • Birçok kişinin tecrübesi ile sabittir ki yukarıdaki başarı duasını insanlar uyumadan önce 1 defa okuyup öylece uykuya daldıklarında, Cenabı Hak, o kişinin kalbine nazar eder ve o kişinin kalbinde bulunan bütün başarı isteklerini yerine getirir.

Çünkü bu dua Hazreti Muhammed’in (aleyhissalatu vesselâm) de herhangi bir konuda başarısızlık endişesi taşıdığında müracaat ettiği bir dua olduğu için bu niyazı yapan kişiler bir nevi Hazreti Peygamberin yapmış olduğu niyazı uyguladığı için Cenabı Hak da o kişileri başarıdan başarıya koşabilecek bir potansiyel ve güç ile doldurur inşallah.

Çok etkili olduğu kanıtlanmış bir başka başarı duası da şöyledir:

“Allahümme yâ ğaniyyu yâ hamidu yâ mübidu yâ mûîdu yâ rahîmû yâ vedûd. Eğninî bi halâlike an harâmike ve bi-fadlike ammensivâk.”

Bu başarı duası, özellikle de insanların zihinsel anlamda farklı bir pozisyona yükselerek her şeyi kolaylıkla algılayabilecek bir hale gelmelerine vesile olan, insanlar içerisinde kişinin sözünün dinlenmesine ve itibar edilmesine vesile olan, aynı zamanda bu duayı yapan kişilerin acayip bir şekilde insanların gözdesi olmasını sağlayan bir uygulama olarak bilinmektedir.

  • Fakat bu uygulamayı gerçekleştiren bir kişi, sessiz bir yere geçerek öncesinde abdest almalı ve iki rekat nafile namaz kılmalı, ardından Fatiha Suresini 3 defa okuyup sonrasında da yukarıdaki başarı duasını yapmalıdır.

Bunu gerçekleştiren insanlar hakikaten zihinsel anlamda ilginç bir noktaya gelerek adeta beyinlerinin kapasitelerini artırmış olurlar, netekim yaşanan olaylar da bunun kanıtı olarak önümüzde durmaktadır.

Şimdi de başarı duası olarak okunabilecek 3 tane çok güzel esmadan bahsedelim.

Başarı Duası Esmaları Çok Etkili

“Ya Atufu Ya Vehhab”

Bu esmaları günde 21 defa okuyan yani 21 defa Ya Atuf, 21 kez de Ya Vehhab esmasını okuyan kişilerin hem zenginlik ve bereket gibi güzelliklere nail olacağı, hem de bu insanların başarılı bir şekilde istedikleri işte muvaffakiyet elde edecekleri bildirilir.

“Ya Rezzaku Ya Mukit”

Bu esmaları günde 3’er defa okuyan yani 3 defa Ya Rezzak ve ardından da 3 defa Ya Mukit diyen ve bu esmaları okurken de Allah’ın merhametini talep eden ve Cenabı Haktan sonsuz başarı niyaz eden insanların (tabi bu uygulamayı sürekli yapmak şartıyla) başarılı oldukları defalarca denenmiş ve tecrübe edilmiştir.

Şu esma da başarı duası olarak okunabilecek ve birçok insanın çok güzel noktalara gelmesine vesile olmuş, tecrübe edilmiş ve denenmiş bir uygulama olduğu için İslam alimleri tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir ve her insanın okuması gerektiği bildirilmektedir:

“Yâ İlâhel Alihetir-refiy-ı Celâlüh”

Her türlü başarıya müyesser olmanıza vesile olacak şu dua kitabını da gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*