Aile Huzuru için Dua Mutlaka Yapılması Gereken Basit Bir Uygulama

Aile Huzuru için Dua Yapacaksanız Bu Bilgilere Kesinlikle İhtiyacınız Olacak!

Her insanın aile içerisinde bazı sıkıntıları ve problemleri oluşabilir, fakat aslolan aile içerisinde yaşanan bu sıkıntıları esas almak ve büyütmek yerine bunu telafi etmeye çalışmak ve bunu yaparken de bilhassa Yüce Rabbimize iltica etmektir.

Bu anlamda İslam alimleri ve din büyükleri bize aile huzuru için birçok dua tavsiye etmişler ve bu duaları uygulayan insanların aile huzuru ile ödüllendirildiklerine değinmişlerdir.

  • Bu sebeple bir kişinin aile içerisinde huzursuzluk olduğunu hissetmesi durumunda, aktaracağımız bu duayı kesinlikle yapması tavsiye edilmektedir ve İslam alimleri bu duayı uygun bir şekilde tatbik eden insanların aile huzuruna kavuştuklarına bilhassa parmak basmış ve bu noktaya özellikle temas etmişlerdir.

Oldukça basit bazı malzemelerle uygulanan bu uygulamada, aile huzuru Allah’ın izniyle çok kısa sürede temin edilecek; duayı yapan kişi ve niyet ettiği insanlar da aile huzuruna kavuşup mutluluk içerisinde bir hayat yaşayacaklardır.

Aile Huzuru için Duada Hangi Malzemeler Kullanılır?

Öncelikle aile huzuru için duadan bahsedilecekse İslam alimlerinin bu konuda birçok niyaz ve uygulama üzerinde durduklarını kolaylıkla söylemek mümkündür. Bu dua ve uygulamalardan bir kısmının herhangi bir malzemeye ihtiyaç olmadan yapıldığını, diğer bir kısmının ise birkaç malzeme kullanılarak yapıldığını bilmekteyiz.

Bu anlamda İslam alimleri bilhassa malzemeli yapılan aile huzuru için duaların çok daha etkili ve kalıcı olduğuna değinmişler, bizim de bu yöntemi esas almamız gerektiğine işaret etmişlerdir. İşte bu bağlamda aile huzuru için duanın malzemeli yapılan çok tesirli bir şekli, şu 3 önemli malzeme ile gerçekleştirilir:

“Başörtüsü, tesbih, sirke.”

Bunun için mümkünse öncelikle siyah bir başörtüsü bulmalı, sonrasında sarı bir tespih temin etmeli ve ardından da sadece bir çay bardağı dolusu sirke ayarlayarak aile huzuru için duaya başlamalısınız.

Temin edeceğiniz siyah başörtüsünü bulmak zaten kolay, bulacağınız sarı tesbihin ise 99’luk olması şart ve yine kullanacağınız bir çay bardağı dolusu sirkenin ise herhangi bir sirke olması yeterli olacaktır. Bu dua malzemelerini temin ettikten sonra, aşağıdaki uygulama ile aile huzuru için duaya başlamalısınız:

Aile Huzuru için Dua ve Ya Kadir Esması

Sessiz bir yere geçerek aile huzuru ve mutluluğu niyetini de esas almalı, yani amacınızda ve muradınızda ailenizin ve dolayısı ile sizin mutluluğunuz ve huzurunuz olacak bir şekilde sessiz bir yere geçerek, yukarıda tarif etmiş olduğumuz malzemeleri de yanınıza almalı; yani siyah bir başörtüsünü, 99’luk sarı bir tesbihi ve bir çay bardağı dolusu sirkeyi temin edip yanınıza alarak şu uygulamayı yapmalısınız:

  • Öncelikle dizüstü çöküp iki dizinizin arasına siyah başörtüsünü sermeli ve siyah başörtüsünün üzerine, ayarlamış olduğunuz tesbihi koymalı ve tesbihin tam ortasına da çay bardağı dolusu sirkeyi yerleştirmeli ve bu 3 önemli dua malzemesinin üzerine 77 defa Ya Kadir esmasını okumalısınız.

Bu esmaül hüsnanın Cenab-ı Hakk’ın kudretini temsil eden çok önemli bir isim olduğunu bilmeli ve bu esmanın esrarengiz özellikler taşıyan bir mahiyete sahip olduğunu da bilerek bu uygulamayı gerçekleştirmeli ve bu uygulamayı takiben şu tılsımlı fadeleri okumalısınız:

  • “İlahi sana geldim, aile huzuru için, başörtüsü önümde ve içinde tesbih var, onların da içinde bir sirkenin nimeti. Kapın dergahın açık, mümin kullarına bilirim, huzur senin ihsanın ve nimetin bilirim, nimetlerin sonsuzdur gönül nimetlerin de, fazileti bahşeyle ve huzur armağan et bize. İlahi kapın büyük ve sonsuz bir güçtedir, kudretin de sınırsız bize huzur nasip et, kısmetimizi güzel, bahtımızı şirin et, amin.”

Bu uygulamayı bu şekilde gerçekleştirdikten sonra şimdi de aile huzuru için duanın bir başka boyutu olan aşağıdaki uygulama ile devam etmelisiniz ve bu uygulamayı da gerçekleştirirken yine aklınızı aile huzuruna kilitlemelisiniz. (Yani niyetinizde aile huzurunu temin etmek için çaba göstermelisiniz.)

İlgili Bir Dua Yazısı: Uygulaması Çok Kolay Cesaret Duası Muazzam Tesirli!

Aile Huzuru için Dua ve Kıyamet Suresi 3. Ayet

Şimdi aynı pozisyonda iken Kıyamet Suresinin 3. ayetini siyah başörtüsüne, sarı tesbihin ve bir çay bardağı dolusu sirkenin üzerine 13 defa okuyarak şu tılsımlı sözcüklerle yine aynı malzemelerin üzerine seslenmelisiniz:

Kıyamet Suresi’nin 3. Ayeti Şöyle

“Eyahsebul insânu ellen necmea ızâ meh.”

Kıyamet Suresi’nin 3. ayetini okuduktan sonra başörtüsünün, tesbihin ve sirkenin üzerine okumanız gereken tılsımlı sözcükler şunlar:

  • “Kıyametin sahibi, ayetlerin sahibi, kainatın sahibi ve evrenin hakimi, sana müracaat ettim, sana boyun eğdim, sana yöneldim, sana geldim. Varlığın bize yeter, huzur ver bize yeter, bizi yüce katından ihsanlarla donat ki, bize nimetlerini güzellikle tattır ki, her gittiğimiz yerde her bulunduğumuz mekanda, sana itaat etmenin ve boyun eğmenin şerefini yaşat ki, yaşayalım güzellik ve iyilikle Allah’ım.”

Bu tılsımlı sözcüklerin akabinde aile huzuru için duanın 3. aşaması olan Fatiha Suresi aşaması ile devam etmeliyiz, şöyle:

Aile Huzuru için Duada 3. Aşama Olan Fatiha Suresi

Yukarıdaki sözcükleri ve tılsımlı ifadeleri, anlatıldığı şekli ile bu 3 önemli malzemenin üzerine okuduktan sonra, artık bu 3 önemli malzemenin üzerine Fatiha Suresi’ni 7 defa okumalı ve bu okuma bittikten sonra ise yine şu tılsımlı sözcüklerle devam etmelisiniz:

  • “Allah’ım nimetinin sonsuzluğu büyüktür, sınırsız kudretinin varlığı karşısında, bize kibirlenmek de elbette ki bir güçtür. İlahi boyun eğmek, sana oldukça tatlı, bize güzel nimetler bahşeyle ve huzur ver, katından güzel nimetler sunarak aziz eyle. Gönlümüzü ve ruhumuzu sana teslim etmişiz, sen varlığınla bizi güzelliklere gark et, aile huzuru için bize en tatlı nimetlerini bahşet. Amin.”

Bu uygulamanın sonrasında ise aile huzuru için duanın son aşaması olan aşağıdaki kısım gelmekte:

Aile Huzuru için Duanın Özel Kelimeleri ve Son Kısmı

Yukarıda anlatıldığı şekli ile tılsımlı sözcükleri ve önemli duaları bu 3 malzemenin üzerine okuduktan ve bitirdikten sonra, şimdi 21 defa besmele çekin ve bunu yaparken içtenlikli bir ses tonuyla ve kısık bir şekilde bu uygulamayı gerçekleştirin. Yani kısık bir ses tonuyla ve içtenlikli bir eda ile 21 defa Bismillahirrahmanirrahim deyin ve sonrasında da şu ifadelerle aile huzuru için duayı tamamlayın:

  • “Şu tesbihle çekilen veya bu tesbihin temsil ettiği tesbihlerle çekilen binlerce duanın ve yüz binlerce evradı kudsiyenin hatırı için, şu başörtüsü ile yapılan veya bu başörtüsünün temsil ettiği başörtüleri ile yapılan binlerce ve hatta milyonlarca ibadetin yüzü suyu hürmetine, şu sirke ile veya şu sirkenin temsil ettiği binlerce sirke ile gerçekleştirilen şifalı ve merhametli uygulamaların hatırı için, aile huzurunu bize armağan et. Bizi en güzel şekilde rızıklandır, merhametine dönmene bizi nail eyle, huzurun ve saadetin içerisinde bizi yaşat, güzelliklerle dolu bir ömür ile bizi ödüllendir, müjdeni ve merhametini bize yar ve yardımcı eyle Allah’ım. Tesbihi, başörtüsünü ve sirkeyi esas alarak yapmış olduğum bu duayı en güzel şekilde gerçekleştir ve bize bahşetmiş olduğun bu nimetlerin manevi ailemdeki temsiliyeti adına bize muradımızı nasip eyle Allah’ım, amin.”

Bu tılsımlı sözcükleri de aile huzuru için duanın sonunda okumalı ve bu ifadeleri bitirdikten sonra sirkeyi götürüp lavaboya dökmeli ve bardağı da iyice yıkadıktan sonra yine dua yapmış olduğunuz yere dönüp tesbihi, başörtüsünün içinde kalacak şekilde başörtüsünü katlamalı ve götürüp yine hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde bir hafta boyunca saklamalısınız.

  • Bu bir hafta boyunca tesbihin ve başörtüsünün orada kalması sayesinde inşallah aile huzuru için dua da amacına ulaşmış olacak ve sizler de muhteşem bir huzur ve saadet ile ödüllendirilip muradınıza kavuşacaksınız.

Evet, size malzemeli bir şekilde gerçekleştirilmesi gereken aile huzuru için duayı en güzel şekilde ve en açık biçimde tarif ettikten sonra, şimdi de bir eser tavsiyesiyle yazımızı bitiriyoruz:

Aile Huzuru için Dua ve Kısa Sürede Etkili Muazzam Bir Kitap

Bir müminin sadece aile huzuru için değil hayatı boyunca karşısına çıkabilecek her türlü problemi atlatabilmesi için ve her türlü engeli kaldırabilmesi için mutlaka ama mutlaka müracaat etmesi ve hatta başucu kitabı haline getirmesi gereken çok önemli kaynaklar bulunmaktadır, işte bu kaynakların başında da Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam’ın ifadesi ile ‘dua müminin silahıdır’ dediği dua kitapları yer almalıdır.

Bu anlamda Abdülkadir Çelik Bey’in Kenzül Dua Kitabı da oldukça etkili dualarla dolu ve mucizevi özelliklere sahip olması ile ön plana çıkan müthiş bir eser. Bu eseri gönül rahatlığıyla herkese tavsiye etmekteyiz, çünkü okuyucular bu eserden gerçekten çok memnun. İsterseniz okuyucu yorumlarından bir kısmını okuyarak ne demek istediğimizi bizzat kendiniz anlamaya çalışın, işte bazı okuyucu yorumları ve kitabın indirme linki:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

Şu dua yazımızı da okumalısınız: İşlemi Çok Kolay ve Çok Etkili Büyü Bozma Duası!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*