Aşk Duası Uygulaması ile Muazzam Değişimler Yaşamak İster misin?

Aşk Duası Uygulamasını Kimseden Yardım Almadan Tek Başına Yapabilirsin

Birçok kişi internet ortamında aşk duası ararken aslında aşk büyüleri ile karşılaşır ve bu karşılaşma, bu insanların hayatlarının en sıkıntılı dönemlerine sebebiyet verir. Çünkü aşk duası yerine aşk büyüsü uygulaması ile karşılaşan insanlar Cenab-ı Hakk’ın lanetine maruz kalır, hayatı boyunca acılar, pişmanlıklar, sıkıntılar ve musibetler yaşamak zorunda kalır.

  • İşte bu gerçekten hareketle biz de size en etkili aşk duası uygulamasını ve tamamen masum bir yöntemi anlatmak istedik, evvela bu uygulamanın kesinlikle bir dua uygulaması olduğunu dolayısıyla herhangi bir riski ve herhangi bir tehlikesi bulunmadığını dile getirmeliyiz; ardından da bu uygulamayı doğru bir şekilde yapabilmeniz halinde Cenab-ı Hakk’ın merhameti ve şefkati ile hayat yolculuğunuza devam edeceğinizi de belirtmeliyiz, işte detaylar:

Aşk Duası Uygulamasının Amacı Nedir?

Aşk duası uygulaması sizi bırakan ve terk eden bir insanı geri döndürmek maksadıyla yapabileceğiniz bir uygulama olduğu gibi, aynı zamanda size hiçbir şekilde yüz vermeyen ve sizi her seferinde reddeden bir insanı kendinize delicesine ve sırılsıklam aşık edebilmek için uygulayabileceğiniz bir uygulamadır.

  • Bu anlamda aşk duası kişinin herhangi bir kişiye karşı yaptığında kesin ve garantili bir şekilde onun kalbine hükmedebilmesine ve onun ruhuna söz geçirebilmesine vesile olan son derece güçlü ve son derece müthiş bir uygulama olması ile bilinir; dolayısıyla siz de aşk duası uygulamasını herhangi bir kişinin kalbine aşk kancası atabilmek maksadıyla yapabilirsiniz.

Birçok Kişinin Aşk Duası Neden Kabul Edilmez?

Birçok kişi aşk duasının neden kabul edilmediğini sorar, çünkü aslında yaptıkları aşk duası değil aşk büyüsüdür. Bunun yanı sıra yine birçok kişinin doğru duayı yapmasına rağmen duasının kabul edilmediği görülür, çünkü bu insanlar dua ettiklerini başka insanlara söylemiş ve onlara da anlatmışlardır.

  • Halbuki aşk duası uygulaması kesinlikle gizli kalmalı ve bütün insanlardan uzak tutulmalıdır, yani kişi bu duayı yaptıktan sonra herhangi bir kişi ile paylaşmamalı ve böyle bir dua yaptığını da kimseye anlatmamalıdır.

Bunun yanı sıra yine birçok kişinin aşk duası yaptıktan sonra duasının kabule karin olmadığını gözlemlemekteyiz, çünkü o insanlar da doğru uygulamayı yapmamakta ve bu nedenle üzüntü içerisinde yaşamak durumunda kalmaktadırlar.

Fakat siz birazdan okuyacağınız gerçekler ve fark edeceğiniz uygulamalar sayesinde aşk duasını en doğru şekilde gerçekleştirip amacınıza ulaşarak ve muradınıza kavuşarak saadet ve bahtiyarlık içerisinde yaşayabileceksiniz, detaylar aşağıda:

Aşk Duası, Bir Adet Saç Teli ve Bardak

Aşk duası uygulamasının amacına ulaşabilmesi için 1 adet saç teline ve bir bardak suya ihtiyacınız olduğunu da ifade ederek başlamak istiyoruz ve bu duayı yaparken sessiz bir yere geçmeniz gerektiğini de bildirmek durumundayız.

Şimdi sessiz bir yere geçin, yanınıza bir bardak su alın ve kendi saçınızdan koparmış olduğunuz 1 adet saç telini de alarak bu sessiz yerde kıble istikametine dönüp bir bardak suyu ayağınızın dibine koyun ve 1 adet saç telini de yine bardağını yanına yerleştirin ve ayaktayken gözlerinizi kapatıp aşk duasının niyetini düşünmeye çalışın.

İlginizi Çekecek Bir Yazı: Huzur Duası Uygulaması Size Mutluluk ve Sükûnet Kazandıracak Okuyun

Bu aşamada aşk duasının niyetini düşünürken aynı zamanda 7 defa besmele çekin, yani 7 defa Bismillahirrahmanirrahim okuyun, niyetinizi tam manası ile düşündükten sonra gözlerinizi açıp bağdaş kurun ve bağdaş kurduktan sonra 1 adet saç telini su bardağının içerisine atın ve saç telini suyun içerisine attıktan sonra bu iki malzemeye şöyle hitap edin:

  • “İlahi saç telimi kopararak senin yaratmış olduğun bedenimden 1 adet mucizevi maddeyi yine yaratmış olduğun evrenden mucizevi bir şekilde hayat fışkıran suyun içerisine attım, kapına gelmenin huzuru ve sana gelmenin mutluluğu içerisinde aşk duası yapmanın faziletini yaşamaktayım. Kullarına armağan etmiş olduğun güzellikler, bize vermiş olduğun nimetler ve kainatı yarattıktan sonra tam bir düzen içerisinde tanzim etmiş olduğun ihsanlar hatırına, saç telimin suya karışması gibi kalbimdeki masum niyetin de amacına ulaşmasını sağla, saç telinin suya karışması gibi niyet ettiğim kişinin kalbinin bana ulaşmasına da vesile ol, amin.”

Bu ifadeleri içine saç telinizi atmış olduğunuz suyun üstüne okuduktan sonra, aşk duasının ikinci aşaması olan İbrahim Suresi 19. ayeti ile devam etmelisiniz, şöyle ki:

Aşk Duasında İbrahim Suresi 19. Ayet

“E lem tere ennallâhe halakas semâvâti vel arda bil hakk in yeşa’ yuzhibkum ve ye’ti bi halkın cedîd.”

Şimdi aynı pozisyonda iken İbrahim Suresi’nin 19. ayetini içinde saç teliniz olan suyun üstüne tam 7 defa okumalı ve bu okumaları gerçekleştirirken kısık bir ses tonuyla ve içli bir tavır ile telaffuz etmeye çalışmalısınız.

Çünkü bu mübarek ayetler aşk duasının en kısa zamanda amacına ulaşması için oldukça tılsımlı ve oldukça etkili bir mahiyet arz etmekte, kişinin doğru yapması halinde muradı ile karşı karşıya gelmesine vesile olmaktadır. İçli bir tavır ve sakin bir eda, kısık bir ses tonu ve samimi bir duruş ile gerçekleştirilen bu okuyuşların ardından, aşk duasının son aşaması olan şu tılsımlı sözcükleri okumalısınız:

Aşk Duasının Tılsımlı Sözcükleri

Yukarıdaki mukaddes ve mübarek ayeti kerimeyi 7 defa okuduktan sonra Cenab-ı Hakk’a şöyle yönelmelisiniz ve şu sözcüklerle kendinizi açmalısınız:

  • “Allah’ım okumuş olduğum ayetin insanlara kazandırmış olduğu sevaplar adedince sana şükrediyorum, göndermiş olduğun peygamberlerin yürüdükleri adımlar adedince sana hamd ediyorum, yaratmış olduğun mahlukatın almış oldukları nefesler adedince sana teşekkürlerimi arz ediyorum. İlahi, kainatı kısa süre içerisinde yaratıp bize nimet deryası olarak lütfettiğin hazinelerin tadımlık olanını geçtikten sonra doyumluk olanını da göstereceğin ahiret yurdunun hatırı için aşk duasının kabulü ile beni sevindir ve müjdele. İlahi şimdiye kadar sana itaat eden kullarının göstermiş oldukları samimiyet ve sergilemiş oldukları iyi niyet ve güzellik hatırı için bana duanın kabulünü ve ardından da muradımın tahakkukunu göster, amin.”

Bu tılsımlı sözcükleri söyledikten sonra ise bardağı sağ elinize almalı ve içindeki saç teli düşmeyecek şekilde aşağıdaki uygulama ile aşk duasını tamamlamalısınız ve bitirmelisiniz:

Aşk Duası ve Malzemelerin Götürülmesi

Şimdi, sizi başka insanların göremeyeceği bir şekilde içinde saç teli bulunan ve su dolu olan bardağa götürüp bir toprak parçasının üzerine dökmeli ve bu işlemi yaptıktan sonra 7 defa Fatiha Suresi’ni okuyarak yine bardağı sağ elinizde olacak şekilde getirip çalkalamalı, yıkamalı ve ardından da eski yerine yerleştirmelisiniz.

Bu uygulamayı yaparken sizi başka insanların görmemesi gerektiğini yeniden ifade etmeliyiz, bu nedenle eğer başka insanların gözlerinden ırak olmak istiyorsanız uygulamayı gece vaktinde gerçekleştirebilirsiniz. Aşk duası uygulamasını bu şekilde yapmanız halinde Allah’ın izniyle müthiş bir potansiyele ulaşacaksınız, şimdi de bir eser tavsiye etmek istiyoruz:

Aşk Duası Arayanlar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını Mutlaka Bilmeli

Şundan kesinlikle emin olmalısınız ki ğer aşk duası arıyorsanız, internet ortamında birçok aşk büyüsü ile karşılaşıp hayatınızı zindana çevirebilirsiniz; bu nedenle aşk duası arayan insanlar büyü ve tılsım gibi, vefk ve diğer uygulamalar gibi kirli ve çirkin uygulamaların tuzağına düşebileceklerini kesinlikle bilmelidirler.

  • Eğer böyle bir sıkıntı yaşamamak ve hayatınızın geri kalanında vicdan azabı ve psikolojik sıkıntılar ile hayatınızı geçirmemek istiyorsanız, bu tür uygulamalardan uzak durmalı ve dua uygulamalarına yönelerek Cenab-ı Hakk’ın merhametini kendinize celb etmeye çalışmalısınız.

Bu nedenle size İkbal Özçelik Hanımefendinin hazırlamış olduğu En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını kesinlikle tavsiye ederiz. Bu kitapta bulunan aşk ve muhabbet duaları uygulamaları şimdiye kadar binlerce, hatta yüzbinlerce insanın aşk hayatında ve sevda yolunda müthiş ilerlemeler kaydetmelerine vesile olmuş oldukça güçlü ve etkili dualarla dolu.

Bu duaların enerji potansiyelini ve gücünü bizzat gözlemlemek isteyenler aşağıdaki okuyucu yorumlarından bir kısmını inceleyebilir, kitabın indirme linkini de şuraya alıyoruz:

Eğer şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın etkinliğine şahit olmadıysanız artık tam zamanı. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki birbirinden ilginç yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

İnternette buna benzer yüzlerce mucizevi yorum bulunuyor.

Şu dua yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz: Gebeyim, Ümmü Sıbyan Duasını mı yoksa Muavvizeyetyn Duasını mı Okumalıyım?

1 yorum

  1. Merhaba.Ben aşık etme duasını etmeye başlayalı 6 gün oldu bir gün de başım ağrıdığı için dua edemedim kalkınca etmeyi düşündüm ama kalktığımda saat 01.00’dı ben yine de dua ettim. 7 gün olmuş olur mu acaba? Aynı anda iki aşık etme duası okuyorum. Bir de sevdiğinin rüyasına girme duasını neredeyse her gün okusak bir sakıncası olur mu ya da
    rüyasında her gün sevdiğim çocuk beni görebileceği için merakı artıp beni düşünür mü gönlüne girer miyim? Sevdiğim çocukla aramızda yaklaşık 400 km var Ve beni henüz tanımıyor duayı okumaya devam ediyorum da benim ona hiç mesaj atmamam mı lazım? Beni tanıyabilmesi aşık olabilmesi için duaalarla beraber yapmam gereken bir şey var mı benim durumumda? Lütfen cevap verin

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*