Beladan Kurtulma Duası Hayatınıza Işık Olacak

Beladan Kurtulma Duası ile Her Türlü Musibet Ortadan Kalkacak İnşallah

Birçok kişi kendisine isabet eden belalardan nasıl kurtulması gerektiğini bilmez ve yine birçok kişi, musibetin içine düşmesine rağmen bu musibetten nasıl sıyrılabileceğini fark edemez.

  • İşte bu anlamda değerli mümin kardeşlerimize beladan kurtulma duası ile yardımcı olmak istedik ve onlara en faziletli ve en hayırlı dua ile öncülük etmeye çalıştık.

Eğer bu yazımızı dikkatli bir şekilde okursanız size isabet eden her türlü eziyet ve işkenceyi ve her türlü bela ve musibeti ortadan kaldırabilecek bir kudrete sahip olan beladan kurtulma duasını da tamamen öğrenmiş ve Allah’ın izniyle bu sıkıntıdan da kurtulmuş olacaksınız.

Beladan Kurtulma Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Bu mübarek uygulama kişinin kendisine halihazırda isabet eden bütün sıkıntılardan ve belalardan kurtulması ve fazilete ulaşıp hayırlı bir ömür sürmesi için uygulanabilecek bir dua olduğu gibi, aynı zamanda, bir müminin ilerleyen zamanlarda kendisine isabet edecek herhangi bir musibeti kısa bir süre içerisinde atlatabilmesine vesile olacak bir yeterliliğe de sahiptir.

Zaten İslam alimleri bu mübarek duayı hem halihazırdaki musibetlerden ve belalardan kurtulmak, hem de ileride gelebilecek potansiyel musibetleri ve belaları def etmek maksadıyla tavsiye etmişlerdir; dolayısı ile bu dua aslında beladan kurtulma duası adı altında müthiş bir koruma kalkanı sağlamaktadır.

Mutlaka Oku: Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua Muazzam Etkili

Beladan Kurtulma Duasında Bir Adet Siyah Kurşun Kalem ve Kağıt

Bu mübarek uygulamayı yaparken 1 adet siyah kurşun kaleme ve 1 adet A4 kağıdına ihtiyacınız olduğunu fade etmeliyiz; çünkü bu dua uygulaması bu malzemeler ile yapıldığında çok daha etkin bir role sahip olmakta ve kişinin Allahu Teala’nın rahmetiyle yoldaş olmasına vesile olmaktadır.

  • Bu nedenle İslam alimleri de beladan kurtulma uygulamasını gerçekleştiren insanların mutlaka ama mutlaka 1 adet siyah kurşun kalem ve 1 adet A4 kağıdı ile uygulamayı yapması gerektiğini dile getirmektedirler. Burada A4 kağıdı yerine üzerine yazı yazabileceğiniz beyaz bir kağıt olması da yeterli olacaktır.

Beladan Kurtulma Duasında Kağıda Şunlar Yazılır

Şimdi beladan ve musibetten, dertten ve çileden kurtulmak maksadıyla niyetinizi getirip sessiz bir yere geçin ve 1 adet siyah kurşun kalem ile kağıdı da yanınıza alın ve kıble istikametine dönüp dizüstü çökün, ardından da siyah kurşun kalemi elinize alıp kağıdın üzerine şu ifadeleri yazın:

“Bismillahirrahmanirrahim, her türlü bela ve musibet Cenabı Hakk’ın izni ve yetkisi ile insanlara isabet ettiği gibi yine her türlü dert ve çile de Onun emri ve yetkisi ile insanlardan uzaklaşır ve son bulur. Kudretin tek sahibi olan Allah olduğu gibi yetkinin ve hikmetin tek sahibi de Odur, biz aciz kullar olarak küçük resmi görürüz; oysaki O, sonsuz kudretin hakimi olarak büyük tabloyu görür ve bize istediği şekilde muamele buyurur. Şimdi kağıdın üzerine yazmış olduğum besmelenin hatırı için bana bu sıkıntıların çözümünü üretecek olan Yüce Rabbime şimdiden şükranlarımı ve teşekkürlerimi arz ediyorum, amin.”

Bu mübarek kelimeleri kağıdın üzerine yazdıktan hemen sonra siyah kurşun kalemi kağıdın üzerine koyun ve üstüne 7 defa Fatiha Suresini okuyun, sonrasında ise aşağıdaki uygulama ile uygulamanızı sürdürün:

Beladan Kurtulma Duası Yaparken Kağıdı Muska Haline Getir

Şimdi siyah kurşun kalemi kağıdın üzerinden alın, ardından içine mübarek kelimelerle yazı yazmış olduğunuz kağıdı (yazı iç tarafta kalacak şekilde) 4 defa katlayın ve muska haline getirin, bu kağıdı 4 defa katlayıp muska haline getirirken de Cenabı Hakk’ın size sonsuz nimetleri ile ihsanda ve güzellikte bulunacağı gerçeğini düşünerek bu işlemi gerçekleştirin ve kağıdı muska haline getirdikten sonra aşağıdaki uygulama ile beladan kurtulma duasını bitirin:

Beladan Kurtulma Duası ve Felak Suresi

Kağıdı muska haline getirdikten hemen sonra bu kağıdın üzerine 7 defa Felak Suresini okuyun ve bu okuma esnasında da yine Allahu Teala’nın şimdiye kadar bütün kullarını bela ve musibet ile imtihan ettiğini, fakat kendisine uygun bir şekilde yönelen kullarının bu belalardan ve sıkıntılardan, bu dertlerden ve musibetlerden azad olduğunu hatırlamaya çalışın ve bu şekilde 7 defa Felak Suresini okuduktan sonra bu kağıdı (yani muska haline getirmiş olduğunuz kağıdı) sürekli bir şekilde yanınızda bulundurmaya çalışın.

Siz bu kağıdı yanınızda tuttuğunuz süre boyunca Allah’ın izniyle bela ve musibetler de sizden uzaklaşmaya ve bir koruma kalkanı ile ödüllendirilmeye devam edeceksiniz.

Beladan Kurtulma Duası Önemli Bir Öneri

Size en etkili, en sahih ve en doğru kurtuluş duasını ve musibetlerden korunup bir koruma kalkanı ile ödüllendirilme uygulamasını aktardıktan sonra, şimdi Abdülkadir Çelik Bey’in Kenzül Dua Kitabını size de tavsiye etmek istiyoruz; zira bu dua kitabı içerisinde bulunan müthiş etkili dualar sayesinde birçok kişi her türlü muradına kavuştu.

Örneğin fakirlikten kurtulup zenginlik ile ödüllendirilen ve kendisine büyü yapılmasına rağmen bu kötü enerjiyi kısa süre içerisinde devre dışı bırakan, yine sevdiği kişiyi oldukça kısa süre içerisinde yeniden elde eden binlerce insanın aktarımları bulunmaktadır. Bu anlamda bu kitabın okuyucu yorumlarından bir kısmını ve indirme bağlantısını aşağıya aldık:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

Şu dua yazımızı da okumalısınız: Sakinleşmek İçin Dua Bütün Ruhsal Yapıyı Değiştiriyor!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*