Binbir Türlü Derde Deva 7 Günde Etkili Hacet Duası

Hacet Duası Doğru Uygulanırsa 7 Günde Etkisini Gösteriyor İnşallah

İnsanların her türlü ihtiyacını karşılayabilecekleri bir hacet duası olduğunu bilmeleri, onlar için elbette ki mucizevi bir haber olurdu; fakat ne yazık ki birçok insan böyle bir hacet duasının olduğunun farkında bile değil.

  • Oysaki bir kişi, aktaracağımız hacet duasını doğru bir şekilde uygularsa ve Yüce Rabbimiz de ona fırsat ve imkan verirse, o kişi, 7 gün içerisinde bu mübarek duanın feyzi ve bereketi ile hayatının geri kalan kısmını bütün ihtiyaçlarından arınmış bir şekilde ve bütün arzularını gerçekleştirmiş bir biçimde geçirebilir.

Öyle ise hacet duası adıyla bilinen bu mübarek duanın bütün ayrıntılarını dikkatlice okumalı ve duayı, aktarıldığı gibi hayatınıza tatbik ederek güzelliklere mazhar olmaya çalışmalısınız, işte başlıyoruz:

Hacet Duasında Bazı Mühim Noktalar

Birçok kişinin hacet duasını yaparken yanlış adımlar attığını bildiğimiz için bu noktada duanın nasıl yapılması gerektiği kısmına geçmeden evvel hangi önemli noktalara mutlaka dikkat etmeniz gerektiği hususunun altını çizmeye çalışacağız ilkin; sonrasında da bu önemli noktaları açıkladıktan sonra hacet duası nasıl yapılır ve hangi malzemelere ihtiyacınız olacak, sorularının cevabını vermeye çalışacağız.

Hacet Duası Yaparken Kimseye Söylemeyin!

Birçok kişi hacet duası yaptıktan sonra ya da yapmadan hemen önce bu duayı yaptığını ya da yapacağını çevresindeki insanlara söyler ve bunun yanlış olmadığını zanneder.

Halbuki hacet duası, din büyüklerinin beyanlarına göre gizli tutulması ve herhangi bir kişiye açılmaması gereken dualardan biridir; bu nedenle siz de bu duayı yapmadan önce veya yaptıktan sonra çevrenizdeki yakın insanlar da dahil olmak üzere herhangi bir kişiye dua yaptığınızı söylememeli ve duanın sırrını kendinizde saklamaya çalışmalısınız. Ancak bu şekilde hacet duasının feyzi ile karşılaşıp mübarek günler ve zamanlar yaşamaya başlayabilirsiniz.

Hacet Duasının Çok Güçlü Olduğunu Bilin!

Yukarıdaki önemli hatırlatma (yani hacet duasının yapıldığını herhangi bir kişiye bildirmeme ve bu gizli sırrı aşikar etmeme hususu) dışında ayrıca bu duanın mübarek ve mukaddes bir uygulama olduğunu ve yeri geldiğinde oldukça güzel sonuçlara vesile olduğunu da asla aklınızdan çıkarmamalı; duanın doğru uygulanması durumunda mucizevi sonuçlara kapı araladığı gerçeğini de daima düşünmeli ve bu bilinç içerisinde uygulamayı gerçekleştirmelisiniz.

Başka Bir Dua: Sabır Duası Hükmündeki Bu Ayetler İnşallah Hayırlara Vesile Olacak!

Hacet Duası Sadece Cuma Gecesi Tam Etkisini Gösterir!

Hacet duası öylesine etkili bir uygulamadır ki bu etkili uygulamayı herkes her vakit istediği ihtiyacı için yapamasın ve yanlış amaçlar için kullanmasın diye Yüce Rabb’imiz bu duanın sadece ve sadece perşembeyi cumaya bağlayan gecelerde etkisini gösterdiğini bildirmiştir ve bu bağlamda başta Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam olmak üzere bütün din büyükleri ve önemli İslam bilginleri, hacet duasının sadece perşembeyi cumaya bağlayan gece yapılması gerektiğine parmak basmışlardır.

Öyle ise sen de herhangi bir ihtiyacın için perşembeyi cumaya bağlayan geceyi esas almalı ve o gece hacet duasını uygulamaya başlamalısın, şöyle ki:

Hacet Duası Nasıl Yapılır?

Bu mübarek ve tesirli duayı gerçekleştirirken duanın İslam alimleri tarafından aktarılan malzemeli yapılışının çok daha etkili olduğunu bilmelisin ve bu anlamda duanın aktaracağımız malzeme ile yapılmasının çok daha faziletli ve çok daha etkili olduğu gerçeğini aklında tutarak uygulamayı yapmaya başlamalısın.

Evvela perşembeyi cumaya bağlayan gece sessiz bir yere geçin, sonrasında aşağıdaki önemli hatırlatmalar ile devam edin:

Hacet Duası Bilhassa Tarak ile Yapılmalı

Din bilginleri ve İslam bilginleri hacet duasının her türlü ihtiyaç ve her türlü dilek için gerçekleştirilebileceğini söylemişler, fakat bu duanın her türlü ihtiyaca cevap verebilmesi için bir tarak eşliğinde yapılması gerektiğini bildirmişlerdir.

  • Bunu ifade ederken de Peygamber Efendimize yapılan büyünün yine Peygamber Efendimizin tavsiyesi ile bir tarak ile çözülmesi mucizesini esas almışlardır. Bu kısım üzerinde çok durmadan yanınıza herhangi bir tarak alarak hacet duası uygulamasını gerçekleştirmeye başlamanız gerektiğini ifade etmek istiyoruz.

Evet, dua uygulamasına başlamadan önce yanınıza bir tarak almalı, perşembeyi cumaya bağlayan gece sessiz bir yere geçmeli ve burada dizüstü çöküp ellerinizi gökyüzüne kaldırmalı ve gözlerinizi kapatıp 7 defa Fatiha Suresi’ni okumalısınız.

Fatiha Suresi’ni gözleriniz kapalı bir şekilde 7 defa tilavet ettikten (yani okuduktan) sonra şu tılsımlı sözcükleri tarağın üzerine okumalısınız:

  • “Tarak ile gelmişim, derdimi sana açmışım, içimdeki gizemler ve sırları ancak sen bilirsin Allah’ım, tarak bu işin öncüsü ve sen yaralarımın merhemi, kainatta her nesneyi en uygun şekilde yaratan varlığındır ve biz kulların senin sonsuz varlığına boyun eğmek ile müjdelenmiş varlıklarız. Yaratmış olduğun tarağın şimdiye kadar gerçekleştirmiş olduğu sevaplar adedince sana şükrediyor ve içinde bulunduğum durumu çözümlemek amacıyla senin kapına gelmiş bulunuyorum. Biliyorum ki mucizeler sana bağlıdır, görüyorum ki mucizeler senin varlığınla kaimdir, anlıyorum ki sen varlığınla bizi var ettiğin gibi faziletinle de bize dünyada bin bir ihsanda bulunuyorsun, ne olur hacetimi ve ihtiyacımı karşılayıp bana da faziletler armağan eyle, amin.”

Bu tılsımlı sözcükler akabinde hacet duasının ikinci kısmı olan Leyl Suresi’nin 9. ayeti kısmına geçmelisiniz, şöyle ki:

Hacet Duası ve Leyl Suresi 9. Ayet

“Ve kezzebe bil husnâ.”

Şimdi iki dizinizin arasında bulunan tarağı elinize almalı ve bu tarağın üzerine 9 defa Leyl Suresi’nin bu mübarek ayetini okumalı, bu işlem esnasında da yine aklınızda hacetiniz olacak şekilde ihtiyacınızı düşünmeli, bunu yaparken Cenab-ı Hakk’ın size ihsanlarda ve nimetlerde bulunacağı hakikatini de daima aklınızda tutmalısınız ve bu işlem akabinde de şu sözcükleri telaffuz etmelisiniz:

  • “İlahi, bize nimet ve fazilet sendendir, ilahi Leyl Suresi bize sonsuz güzellik ve bize armağanındır, ilahi senden başka hangi varlık kudrete ve kuvvete sahip ki? İlahi sana gelmek ve seni gönlümde hissetmek bahtiyarlığın en sevinçlisi ve nimetlerin en faziletlisi olarak beni mutluluk deryasına gark etmektedir. Sana iltica etmenin ve boyun eğmenin bana yaşatmış olduğu sonsuz zevk ve huzur ile kapında bulunuyorum, ihtiyacımı ve hacetimi sana arz etmenin sonsuz mesruriyeti ve memnuniyeti ile sana yöneliyorum. Tarağın üzerine okuduğum Leyl Suresi’nin harfleri ve o harfleri okuyan insanların sayısı adedince bana güzellikler nasip eyle ve hacetimi ifa eyle, amin.”

Bu tılsımlı sözcüklerle Cenab-ı Hakk’ın dergahı izzetine geldikten sonra şimdi de hacet duasının son kısmı olan son aşamaya geçiyoruz, şu uygulama ile devam edin:

Hacet Duasının Son Kısmı ve Sözcükler

Bu noktada tarağı yere koymalı ve saçınızdan 1 adet saç teli çekip kopararak tarağın üzerine koymalı ve bu iki malzemenin üzerine şu tılsımı sözcükleri okumalısınız:

  • “Allah’ım, varlığının sonsuz hatırı, mevcudiyetinin sonsuz güzelliği, ilminin sonsuz derinliği, hikmetinin sınırsız ve göz kamaştıran derinliği ile tanışmak; bütün kulların için dünyadaki en büyük fazilet olmalı. Bu faziletin ve bu kıymetin hatırı için tarağın üzerine koyduğum saç telinin sahibinin ihtiyacını karşıla ve hacetini gider, bütün kullarına sonsuz faziletler ve nihayetsiz nimetler ile lütufta bulunduğun gerçeğini aklımızda tutarak daima ve mütemadiyen sana yöneliyoruz. Sen de bize lütfunun güzelliği ile ihsanlarda bulun, bizi faziletinin sonsuzluğu ile ihtiyaçlarımızın giderildiği dünyalara sevk et, amin.”

Bu şekilde hacet duasını tamamlamış olacaksınız, inşallah en kısa zamanda faydasını görecek ve Cenab-ı Hakk’ın izniyle bize de dua etmeye başlayacaksınız, şimdi de önemli bir tavsiyemiz ile yazımızı bitiriyoruz:

Hacet Duası ve Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı

Bu noktada size Abdülkadir Çelik adlı bir İslam aliminin Her Kapıyı Açan Murad Duaları adıyla bilinen dua kitabını şiddetle tavsiye etmek istiyoruz, zira bu kitaptaki dua uygulamaları ile her türlü muradına kavuşup her türlü ihtiyacını karşılayan binlerce insan olduğunu bilmekteyiz ve bu insanların bize aktarmış olduğu yaşanmış olaylar bu duaların ne kadar güçlü olduğunu su götürmez bir şekilde ortaya koymaktadır. Bu anlamda kitabın indirme linkini ve bazı okuyucu yorumlarını size sunmak istiyoruz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

Şu dua yazımızı da okumalısınız: Sadece 9 Günde Etkisini Gösteren Döngel Duası!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*