Bu Aşık Etme Duası ile Karşılaştığınız için Şükredeceksiniz

Çok Kısa Sürede Etkisini Gösteren Aşık Etme Duası

Eğer oldukça kısa sürede etkisini gösterecek ve adeta mucizevi değişimler yaşamanıza vesile olacak bir aşık etme duası öğrenmek ve bu duanın hürmeti ile hayatınızı değiştirmek ve ömrünüzde yeni bir sayfa açıp müthiş değişimler ile karşılaşmak istiyorsanız, bu yazımızı oldukça dikkatli bir şekilde en az 2 defa baştan sona kadar okuyarak mucizeye siz de şahit olmalısınız.

  • Evet, bu yazımız bir kişinin hayatı boyunca istediği ve arzuladığı herhangi bir kişiyi kendisine bağlayabilmesi ve aşık edebilmesi için uygulayabileceği harika etkili bir aşık etme duası olarak bilinmektedir ve açıkçası bu uygulama hemen hemen hiçbir yerde bulamayacağınız son derece etkili, işlevsel ve esrarengiz bir uygulamadır.

Aşık Etme Duası ve Besmele-i Şerif

Bu aşık etme duası uygulamasının neredeyse hiçbir yerde bulunmamasının en önemli sebeplerinden biri, bu uygulamanın zamanında gizli bir şekilde özel bir kitapta saklanmış olmasıdır; fakat biz Kudemâ isimli bu özel kitapta saklanan bu aşık etme uygulamasını açığa çıkardık ve şimdi bütün okurlarımızın istifade edebilmesi için onların da hizmetine ve istifadesine sunmuş bulunmaktayız.

  • Eğer yazıyı dikkatli bir şekilde okuyup Kudemâ isimli bu esrarengiz kitapta bulunan bu aşık etme duasını düzgün bir şekilde gerçekleştirebilirseniz, hayatınızın dönüm noktalarından biri ile karşılaşıp mutluluk içerisinde bir ömre imza atabilir ve kendinize delicesine aşık etmek istediğiniz herhangi bir kişinin kalbini artık rahatlıkla ve kolaylıkla hükmedebilirsiniz.

Burada aşık etme duası yaparken besmele-i şerifin son derece etkin bir role sahip olduğunu unutmadan uygulamayı gerçekleştirmelisiniz, bu sebeple besmele-i şerifin esrarengiz bir mahiyete sahip olduğunu ve başlı başına bir aşık etme duası olduğu gerçeğini de aklınızda tutmanız gerektiğini ifade etmeliyiz.

Aşık Etme Duası ve Niyet Hususu

Aşık etme duasını yaparken hangi malzemelere ihtiyaç duyduğunuzu ve hangi aşamaları gerçekleştirmek zorunda olduğunuzu teker teker izah etmeden önce bu duanın Allahu Teala indinde kabule karin olabilmesi için çok önemli bir hususun ve hayati bir şartın olduğunu ve bu şartın da niyet şartı olduğunu dile getirmek durumundayız.

  • Bu noktada birçok kişinin aşık etme duası yapmasına rağmen amacına ulaşamamasının en önemli sebebinin niyet aşamasını ihmal etmesi olduğu gerçeğine de parmak basmalı ve bu önemli hususun da altını çizmeliyiz.

Bu bağlamda eğer aşağıdaki aktarımlarda sunmuş olduğumuz niyet aşamasına tam anlamıyla riayet edebilirseniz, muradınıza kavuşmak gibi bir huzur ve mutluluk, bahtiyarlık ve mesudiyet sizi de bekliyor olacak inşallah.

Aşık Etme Duası, Tuz, Su ve Karbonat

Şimdi Kudemâ isimli kadim kitaptan aldığımız ve oldukça esrarengiz bir şekilde saklanan aşık etme duasının hangi malzemelerle yapılması gerektiğini ifade edelim ve bu noktada özellikle bir çay kaşığı dolusu tuzun ve bir çay kaşığı dolusu karbonatın çok önemli ve hayati 2 malzeme olduğu gerçeğine de temas edelim.

Bu Dua Yazımız da İlginizi Çekecek: Çok Kısa Sürede Etkili Olan Müthiş Evlilik Duası Denenmiş!

Evet, aşık etme duasını yapmaya başlamadan önce bir çay kaşığı dolusu tuzu ve bir çay kaşığı dolusu karbonatı hazırlayıp ardından da bir çay bardağı dolusu suyu temin etmeli ve bu üç önemli malzeme ile sessiz bir yere geçerek şu uygulamayı yapmaya başlamalısınız:

Kendinizi tam bir mahremiyet içerisinde Cenab-ı Hakk’ın huzurunda hissetmeli ve bu huzur içerisinde niyetinizi de düşünerek kendinize aşık etmek istediğiniz kişinin hayalini zihninizde canlandırmalı, onun hayalini capcanlı bir şekilde zihninizde canlandırdıktan sonra da 7 defa besmele okuyup sonrasında da şu duayı okumalısınız:

  • “Okuduğum 7 adet besmele-i şerifin hatırı için aşık etme duasının hatırlı ve nüfuzlu olmasını sağla Allah’ım, amin.”

Sessiz bir yerde dizüstü çökmüş bir vaziyette okuduğunuz bu duadan ve yapmış olduğunuz bu uygulamadan sonra şimdi de aşık etme duasının 2. kademesi sayılan ve yine oldukça önemli olan şu aşama ile devam etmelisiniz:

Aşık Etme Duası ve Ya Vedûd Esmasının Gücü

Aynı vaziyette ve aynı pozisyonda iken 77 defa Ya Vedûd esmaül hüsnasını okumalı ve bu mübarek esmayı 77 defa okurken (yani 77 defa Ya Vedûd derken) aynı zamanda yanınızda bulundurduğunuz bir çay kaşığı dolusu tuzu, suyun içerisine katıp sonrasında da şu duayı okumalısınız:

  • “İlahi, tuzu suyun içerisine katıp senin mübarek esmanı telaffuz etmenin nimeti ve bahtiyarlığı ile dergahı merhametine yönelip sana sığındım ve senden medet ummaktayım Ya Vedûd, imdadıma yetiş.”

Bu aşamadan sonra aşağıdaki uygulama ile devam edip aşık etme duasını tamamlamaya çalışmalısınız:

Aşık Etme Duası ve Mübarek Bir Ayet-i Kerime

Şimdi de aynı vaziyette ve aynı pozisyonda iken bu sefer bir çay kaşığı dolusu karbonatı yine suyun içerisine katmalı ve iyice karıştırırken aynı zamanda İnşirah Suresi’nin 3. ayeti kerimesi olan şu ayeti kerimeyi 7 defa okumalısınız:

“Elleziy enkada zahrâk.”

İnşirah Suresi’nin 7. ayeti kerimesi olarak bilinen ve Kudemâ isimli kadim kitabın aktarımlarına göre son derece esrarengiz ve oldukça gizli sırlar barındıran bu ayeti kerimeyi 7 defa okuduktan sonra şu cümleyi okumalısınız:

  • “İlahi, İnşirah Suresi hürmetine dergahına geldim, affet beni ve bağışla beni, ne olur kabul et duamı ve ne olur bahtiyarlık nasip eyle bana, amin.”

Aşık Etme Duası ve Son Aşama

Yukarıdaki tariflerimiz doğrultusunda aşık etme duasını aynı şekilde gerçekleştirdikten sonra artık duanın son aşamasına gelmiş bulunmaktayız ve bu kademede de içerisine bir çay kaşığı tuz ve ardından da bir çay kaşığı karbonat atmış olduğunuz suya şu ifadelerle seslenmeli ve bu esrarengiz ifadelerin hürmetine suyun size şifa ve merhamet sunmasını sağlamaya çalışmalısınız. Tılsımlı ifadeler söyle:

  • “İlahi, suya katmış olduğum hayat verici hasiyet ile tuza katmış olduğun hayat verici afiyet ve karbonata katmış olduğun müthiş şifa hürmetine kapına geldim, sana merhamet ile yakarmaktayım ve kalbimdeki aşkın gerçekleşmesi için seni kendime rehber kabul etmekteyim. Kudemâ böyle buyurdu ve senin besmele-i şerifin bana her türlü esrarengiz kapının anahtarını açtı, merhametini talep ediyorum, bana şifa ve rahmet nasip eyle, amin.”

Bu tılsımlı ifadeleri aktarmış olduğumuz şekilde içerisine tuz ve karbonat katmış olduğunuz suyun üstüne okuduktan sonra içinizden 7 defa Fatiha Suresi’ni okuyup sonrasında da bu suyu 3 seferde içmeli ve aşık etme duası uygulamasını bu şekilde bitirmelisiniz.

  • Bu duayı bu şekilde bitirdikten sonra Allah’ın izniyle oldukça kısa süre içerisinde aşık etme duasının sizde etki göstermeye başladığını ve karşı tarafın kalbine bir yumuşaklık ve bir letafet gelmeye başladığını hissedeceksiniz.

Bu noktadan sonra Cenab-ı Hakk’ın sizin için esrarengiz bir alemin kapısını açtığına şahit olacak ve sırlı bir dünyadan içeri girip müthiş gelişmeler ve harika işler ile karşı karşıya kalacaksınız. Aşık etmek istediğiniz kişinin size adeta yalvarıp yakarmaya başladığına da şahit olup duanın muazzam gücü ile yüz yüze kalacaksınız inşallah.

Aşık etme duası uygulamasının bir başka şekli de üzüm yaprağı üzerine okunan ve üzüm yaprağının kişinin yanında her dem kalması suretinde yapılan şu tılsım dolu kelimeler ile olur:

“Her şey bitmeye mahkum, sadece sen ezeli, sadece sen ebedî ve yalnız senin hükmün, dağıtıp karanlığı bize selim bir yolda elemden uzak bir mutluluk verebilir. Yolculuklar çetin ve yollar engebeli olsa da, ıstırap bizi bitkin kılsa ve halsiz düşürse de, halimiz yaman ve ahvalimiz müşkül olsa da rahmet musluğu oluk oluk akar yine de. Aşık etme duası bir kapı sayılır ve bu kapının çıkıp noktası da senin varlığına dayanır. Zaten sana dayanmayan ve sana istinat etmeyen hiçbir kapı yoktur. Parça parça olan yaralı ruhlar ve hayattan elini eteğini çekmek düşüncesine kapılan hasta kalpler, senin sunduğun şifa ile marazdan kurtulabilir. Yaralı ruhumuza şifa, hasta kalplerimizin marazi haline deva eyle ve aşık etme duasına izin ver Allah’ım. İzin senden, yetki sende, maslahat senindir ve kudret sana mahsustur.

Uğurlu ve kademli bir şekilde yürümek, kelimelerimi ve cümlelerimi sana münasip bir biçimde kullanmak, adeta bir kemancının nizamı içerisinde hareket ederek nizami bir şekilde sana kulluk etmek ve kısmetimi kıskançlıktan ve hasetten uzak bir şekilde temin etmek istiyorum. Kutsiyet ve kutsallık dolu kutsal ikliminde senin kutuplarından olan ve manevi liderlik ile taçlandırılan kutlu kullarının kervanı içerisinde hareket etmek, bu şekilde güçlenmek ve kuvvet kesbetmek, manidar bir malumat ile senin el Melik isminin hükmü altına girmek, yumuşak ve anlamlı bir dokunuş ile kalbimin sakinleşmesini sağlamak, kendilerine kudret helvası ve bıldırcın eti yedirdiğin ve zamanında çok fazla değer verdiğin insanların değeri nispetinde değerlenmek ve kıymet kazanmak, bir şenlik haline getirdiğin bu dünya hayatında gönlümdeki şenlik ile yaşamak, yamuk yumuk duygulardan kurtulup dürüst ve düzgün bir hayat geçirmek için aşık etme duasını kendime rehber edinmek istiyorum. İnleyen ruhlara idam fermanı çıkarmak yerine onlara maddi ve manevi varlıkları istihdam edip görevli hale getiren, onların görev içerisinde herhangi bir infial ile karşılaşmalarına müsaade etmeyen hikmetin, her türlü herzeden ve her türlü saçmalıktan münezzehtir elbet. Her türlü kötülükten ve çirkinlikten uzak olan ve hercümerç içerisinde bulunmayan münezzeh varlığına yönelerek duamın kabulünü arz ediyorum, amin.” 

Bu önemli duayı aktardığımıza göre şimdi yine müthiş etkili bir tavsiyede bulunmak istiyoruz:

Aşık Etme Duası ve Müthiş Etkili Bir Dua Kitabı

Eğer aşk hayatınızda muazzam noktalara da ulaşmak ve herkesin size gıptayla bakabileceği bir konuma yükselip müthiş gelişmelerle hayatınızda yeni sayfalar açmak; aşk, sevda ve muhabbet gibi konularda kendinizi muazzam bir yeterliliğe ve muhteşem bir konuma yükseltmek isterseniz, İkbal Özçelik Hanımefendinin hazırlamış olduğu En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabını kesinlikle incelemeli ve bu kitabı kendinize rehber olarak alıp başucu kitabı şeklinde değerlendirmelisiniz.

Çünkü En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, birçok kişiye aşk hayatında harika deneyimler ve tecrübeler kazandırmış, onların aşk yolculuklarına ışık tutmuş ve onlara kılavuzluk etmiş müthiş uygulamalarla dolu. Bu kitabın indirme linkini ve okuyucu yorumlarından sadece bir kısmını aşağıya alıyoruz, bunları incelediğinizde ne demek istediğimizi anlayacak ve bize hak vereceksiniz:

Eğer şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın etkinliğine şahit olmadıysanız artık tam zamanı. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki birbirinden ilginç yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

İnternette buna benzer yüzlerce mucizevi yorum bulunuyor.

 

Duaların esrarengiz atmosferine girip kendinizi geliştirmek ve dua ile hayatınıza anlam katıp yön vermek isterseniz sitedeki farklı yazılarımızı da okumalısınız.

Örneğin şu dua yazımıza da göz atmalısınız: Bu Uzun Muhabbet Duası Mutluluğu Yakalamanıza Vesile Olacak!

7 yorum

  1. Merhabalar eşimlen aylesi yüzünden sürekli sorunlar yaşiyoruz beni sevmedikleri icin kocamla arami aciyorlar ve sonunda ayrildik eşimin tekrar Geri dönüp beni eskisi gibi sevip saymasini ve benim ve cocuklarimiz disinda kimseyi önemsememesini istiyorum yardim edermisiniz lütfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*