Bu Hayırlı Eş Duası Size de Güzellikler Yaşatacak Okuyun!

Hayırlı Eş Duası En Tesirli Dualardan Biri Dikkatlice İnceleyin!

Birçok kadının ve birçok erkeğin hayırlı bir eş bulabilmek için ve bu anlamda kendisini mutluluk ve huzur içerisinde hissedebilmek için birçok değişik yola başvurduğunu bilmekteyiz.

  • Fakat emin olun, bu yolların tamamı sakıncalı ve tamamı sıkıntılı olabilir; çünkü birçok insan tılsım ve büyü gibi yollarla kısmetini açmaya çalışmakta, hayırlı bir eş bulabilmek için mücadele etmekte ve kendisini sahte medyumların ve hocaların çirkin ellerine ve emellerine teslim edebilmektedir.

Bu nedenle biz de insanlarımızın mağdur olmaması için İslam alimlerinin aktarmış oldukları müthiş bir dua üzerinde durmak istedik ve size hayırlı eş duasının detaylarını vermeye çalıştık.

Bu yazımızı dikkatli bir şekilde okursanız hayırlı eş duasını nasıl yapmanız gerektiğini öğrenecek ve sahte medyumların çirkin emellerinden uzak bir şekilde yaşamaya başlayacaksınız. Şundan kesinlikle emin olmalısınız ki bu hayırlı eş duası en etkili büyüden ve tılsımdan bile çok daha etkili olan ve defalarca denenmiş olan bir dua olduğu için size gerçekten katkı sağlayacak ve fayda sunacaktır:

Hayırlı Eş Duası Hangi Amaçla Okunur?

Birçok kişinin hayırlı eş duasını hangi amaçla yapması gerektiğini bilmediğini gözlemliyoruz, oysaki hayırlı eş duası 2 temel amaçla gerçekleştirilir.

  • Birinci amaç, kişinin kendi eşinin daha hayırlı bir hale gelmesi için Cenab-ı Hakk’a yönelmek ve O’nun rahmetinden kişinin eşinin hayırlı bir hale gelmesini dilemektir.

İkinci amaç ise kişinin henüz evlenmemiş olması durumunda hayırlı bir eşe kavuşabilmek için muradını Allah’ın dergahına arz etmesi ve ona niyaz etmesi şeklinde gerçekleşir.

Kısaca hayırlı eş duası, hem evli olanlar için hem de bekar olanlar için adeta biçilmiş bir kaftan niteliğindedir ve işlevsel olduğu için de defalarca denenmiş ve tecrübe edilmiş bir dua olarak bizlere fayda sağlamaktadır.

Hayırlı Eş Duası Hangi Malzemelerle Yapılır?

Yine birçok kişinin hayırlı eş duasının hangi malzemelerle yapıldığını bilmediğini gözlemliyoruz ve yine birçok kişi bu malzemelerin farkında olmadığı için duasının kabul edilmediğini görerek üzüntüye kapılmakta.

Oysaki İslam alimleri bize hayırlı eş duasının kabulü için özellikle kişinin bir yazma ve bir adet saç teli bulması gerektiğini ifade ederler ve bunun yanı sıra, sıradan bir mendil ile bu duanın yapılması gerektiğini bildirirler; kısaca hayırlı eş duası şu üç önemli malzeme ile gerçekleştirilir:

  • Yazma, saç teli, mendil.

Şimdi bu üç önemli malzemeyi temin etmeli ve sonrasında da uygulamayı gerçekleştirebilmek için sessiz bir yere geçip aşağıda aktaracağımız detaylara dikkat kesilmeye çalışmalısınız:

Hayırlı Eş Duası Nasıl Yapılır?

Sessiz bir yer bulmalı ve kendinizi ilahi rahmetin kucağına bırakarak duanızın şimdiden kabul edildiğini düşünmeli ve bu düşünce içerisinde Allah’ın sonsuz kudretini tefekkür ederek sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bir ortama geçmelisiniz. Bu esnada da yanınıza 1 adet yazma, 1 adet mendil ve 1 adet saç teli almalısınız, bu 1 adet saç teli size ait olmalı.

Bu şekilde 1 adet yazmayı, 1 adet mendili ve 1 adet saç telini temin edip sessiz bir yere geçerek kıbleye doğru yönelmeli, ayakta iken gözlerinizi kapatmalı ve bu 3 adet dua malzemesini sağ elinize alıp 21 defa Bismillahirrahmanirrahim demelisiniz. Bu esnada da hayırlı eş duasının niyetini düşünüp Cenab-ı Hakk’ın size fazilet ve hayır bahşedeceğini hayal etmelisiniz.

İlginizi Çekecek Bir Dua: 3 Aşamada Okunan Zenginlik Duası Mucizevi Tesirler Gösteriyor

Bu aşamayı geçtikten sonra dizüstü çöküp 2 dizinizin arasına bu üç önemli malzemeyi almalı ve bu üç dua malzemesinin üzerine şu tılsımlı sözcükleri okumalısınız:

  • “İlahi, varlığına teslim olmak bile bir insan için huzur ve saadetin kaynağıdır, işte huzur ve saadetin kaynağına ulaşabilmek için varlığına teslim oldum, yüceliğinin önünde boyun eğiyorum, senin kudretine kendimi teslim ediyorum ve ruhumun bitmez efkarnı yalnız ve sadece sana arz ediyorum. İşte hayırlı eş duasının kabulü için 1 adet yazmayı, 1 adet mendili ve kendi saçımdan kopardığım 1 adet saç telini sana arz ediyorum ve senin faziletine itimat ederek duamı gerçekleştirmeye başlıyorum. Okumuş olduğum besmele-i şerifin hürmeti için, göndermiş olduğun 124.000 peygamberin hakkı için, şimdiye kadar kendine sevgili ve mahbup olarak görmüş olduğun bütün evliyaların hatırı için hayırlı eş duasını en güzel şekilde katında kabul et ve bana faziletini bahşet, amin.”

Bu aşamadan sonra hayırlı eş duasının en önemli kısmı olarak görebileceğimiz Nisa Suresi’nin 9. ayet-i kerimesi ile devam etmelisiniz, şöyle:

Hayırlı Eş Duası ve Nisa Suresi 9. Ayet

“Velyahşellezîne lev terekû min halfihim zurriyeten dıâfen hâfû aleyhim, felyettekûllâhe velyekûlû kavlen sedîdâ.”

Nisa Suresi’nin 9. ayeti kerimesi olan bu mübarek ayeti önce saç telinin üzerine 7 defa okumalı, ardından yine 7 defa mendilin üzerine okumalı ve son olarak da yine 7 defa başörtüsünün üzerine okumalısınız.

Bu tilavetler ve telaffuzlar sonrasında saç telini elinize alıp mendilin içerisine koymalı ve mendili iyice katlayıp kapatmalısınız; sonrasında da içine saç telini koymuş olduğunuz ve iyice katladığınız mendili yazmanın içine koymalı ve yazmayı elinize alıp iyice katlamalı ve sonrasında da şu işlemleri gerçekleştirmelisiniz:

Hayırlı Eş Duası ve Tılsımlı Sözcükler

Saç telini mendilin içine ve mendili de k tladıktan sonra yazmanın içine koyduktan ve yazmayı da iyice katladıktan sonra şu tılsımlı sözcüklerle bu üç dua malzemesine hitap etmelisiniz:

  • “İlahi, hayırlı bir evliliğin ve hayırlı bir eşin temellerini sana arz ediyorum, okuduğum Nisa Suresi’nin 9. ayeti kerimesinin hürmeti için sana iltica ediyorum, senin hayırlarını temenni ediyorum, mutluluk ve huzurun sadece ve sadece sana ait olduğunu biliyorum ve bu kavramları istediğin kullarına armağan edeceğini düşünüyorum. Bu mukaddes düşüncenin ve bu mübarek ayetlerin hatırı için beni, yapmış olduğum duanın fazileti ile ödüllendir, bana merhametini yar et, güzelliklerini armağan et ve beni hiçbir şekilde pişmanlık içerisinde bırakma Allah’ım, amin.”

Bu tılsımlı sözcükleri de okuduktan sonra, şimdi hayırlı eş duasının son aşaması olan şu aşamaya geçmelisiniz ve şu uygulamaları aynen gerçekleştirmelisiniz:

Hayırlı Eş Duası Fatiha Suresi ve Son Tılsım

Şimdi yazmayı elinize alın, üzerine 7 defa Fatiha Suresi’ni okuyun ve üzerine 7 defa Fatiha Suresi okumuş olduğunuz bu yazmayı götürüp gözlerden ırak bir yerde bir hafta boyunca saklı kalmasını sağlayın ve 1 hafta sonra gidip bu yazmayı kontrol edin.

  • Orada muhafaza edilmesine ve orada aynı pozisyonda kalmasına dikkat edin, daha sonra ise bir haftada bir gidip yazmayı yeniden kontrol etmeye devam edin ve şunu bilin ki o yazma orada kaldığı sürece hayırlı eş duası da geçerliliğini devam ettirecek ve Yüce Rabb’imizin izniyle siz de daima amacınıza ulaşmaya devam edeceksiniz.

Hayırlı eş duasının detaylarıyla sizi bilgilendirmeye çalıştığımız bu makaleyi bitirmeden önce, önemli bir tavsiyede daha bulunmak istiyoruz:

Hayırlı Eş Duası Arayanlar Kenzül Dua Kitabını da Bilmeli

İnsan, hayatı boyunca birçok sıkıntı ile karşı karşıya kalabilir; fakat müslüman olan biri, bu sıkıntılar ile karşı karşıya kaldığında bu problemlerin ve handikapların Allahu Teala’nın kendisine yönlendirdiği bazı ibret dersleri olduğunun farkına varır ve bu çerçevede Cenabı Hakk’a yönelmeye gayret gösterir.

  • İşte bu açıdan biz de kendimizi her daim Cenab-ı Hakk’a dua edebilmek için konumlandırmaya çalışmalıyız ve muazzam dualarla dolu olan Kenzül Dua Kitabı‘nı başucu kitabı haline getirmeliyiz.

Bu anlamda Kenzül Dua Kitabı’nın ne kadar etkili olduğunu ve mucizevi özelliklere sahip olduğunu görebilmenizi isteriz, işte bu nedenle bu dua kitabının okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme linkini aşağıya alıyoruz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

Şu dua yazımızı da okuyabilirsiniz: Şahmeran Duası Bir Safsata mı Yoksa Bir Mucize mi?

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*