Büyü Nasıl Bozulur Artık Bu Dertten Kurtulacaksınız

Bütün Kötü Enerjiler ve Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozma konusunda birçok uzmanın birçok aktarımı olmasına rağmen esefle ve üzülerek belirtmeliyiz ki internet ortamında maalesef bu uygulamalar açık bir şekilde aktarılmamakta ve birçok kişi ya yalan yanlış bilgiler paylaşmakta ya da bildiği bilgileri de paylaşmaktan imtina etmektedir, çekinmektedir.

  • Fakat biz bu yazımızda büyü nasıl bozulur sorusunun en detaylı cevabını vereceğiz ve üzerinde büyü olduğunu düşünen insanların bu probleminden en güzel ve rahat şekilde kurtulmalarını sağlamaya çalışacağız.

Bu uygulamayı yaparken büyü nasıl bozulur sorusunun cevabını tamamen sahih kaynaklardan aldığımızı ifade etmek isteriz ve bu nedenle gönül huzuru ve kalp selameti içerisinde büyü bozma uygulamasını yapabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Büyü nasıl bozulur sorusunun birinci cevabı ve ilk uygulaması şöyle:

Ilık Süt ile Büyü Nasıl Bozulur?

Kendi üzerinizde ya da herhangi bir kişi üzerinde kötü bir enerji ya da büyü olduğunu düşünüyorsanız, yanınıza bir bardak ılık süt alıp sessiz bir yere geçerek burada ılık sütü önünüze koyup gözlerinizi kapatıp büyü bozma uygulamasını yapmak istediğinizi düşünmeli; yani niyetinizi tefekkür etmelisiniz.

  • Bu niyet aşamasını gerçekleştirdikten sonra, gözlerinizi açarak sağ elinizin işaret parmağıyla ılık süte dokunup parmağınıza bulaşan süt damlasını alnınıza götürüp sürmelisiniz.

Bu uygulama sonrasında ılık sütün üzerine şunları okumalısınız:

Büyü Nasıl Bozulur, Okunması Gereken Sözler

  • “Yapılan kötü enerjinin ve büyü uygulamasının hükümsüz kılınması için yardımını talep ediyorum, bana yardım elini uzatan mutlaka hayatı boyunca selamet içerisinde kalır. Çünkü gelmiş geçmiş bütün peygamberler insanların en hayırlısının insanlara faydası dokunan kişiler olduğunu dile getirmişlerdir. İşte ılık sütün mübarek damlasını alnıma koyup bu damlanın büyü bozma uygulamasında hüküm sürmesini temenni ediyorum ve yapılan bu uygulama neticesinde üzerimdeki kötü enerjinin tamamen yok olup gitmesini istiyorum. Artık hüküm sizdedir, yapın görevinizi ve iptal edin bu kötü enerjinin etkili olduğu büyüyü.”

Bu uygulama sonrasında sütü sağ elinize alıp üç yudumda tamamen içip bitirerek ardından da 7 defa Felak Suresini ve 21 defa Nas Suresini okuyup bu şekilde Allah’ın izniyle büyü nasıl bozulur sorusunun cevabını da yaşayarak ve görerek vermiş olacaksınız.

Yukarıda aktarmış olduğumuz büyü bozma uygulaması kadim kitaplarda yer alan ve büyü nasıl bozulur sorusuna cevap veren en etkili uygulamalardan biri olmasına rağmen, yine kadim kitaplardan öğrendiğimize göre bir uygulama bazı durumlarda yeterli olmayabilir ve kafi gelmeyebilir.

İlgili Yazı: En Güzel Dualar

Bu noktada size şu uygulamayı da yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz:

Tesbih ile Büyü Nasıl Bozulur?

Yine sessiz bir yere geçip yanınıza 1 adet 33 taneli tesbih alarak bu tesbihin her bir tanesine Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim ifadesini okumalı, yani toplamda 33 defa euzu besmele çekmelisiniz.

  • Sonrasında gözlerinizi kapatarak Cenabı Hakk’ın varlığına ve birliğine odaklanıp onun size tamamen merhametiyle muamele buyuracağını ve sizi tamamen kurtuluşa erdireceğini düşünüp onun varlığının muazzamlığını ve sonsuzluğunu idrak etmeye çalışmalısınız.

Bunu yaptıktan sonra ise gözlerinizi açıp 33 taneli tesbihin üzerine şu ifadeleri okumalısınız:

  • “İlahi senin varlığının ve birliğinin hakkı ve hatırı hem insanlar hem de cinler içerisinde muazzam bir itibar ve müthiş bir emniyet hissi oluşturur, oluşan bu hissin hatırı için bana yapılan büyünün tamamen kurutulmasını, iptal edilmesini hükümsüz bırakılmasını ve büyünün suyunun kökünden kesilmesini talep ediyorum. Bu talebimi sana gönlü mümin ve aklı müslüman olan bir insanın duyarlılığı ile arz ediyorum, ne olur hakkımda hayırları gerçekleştir; kötü göz, kem söz, nazar, büyü ve diğer bütün kötü enerjileri üzerimden kaldırıp bana saadetini yaşat, amin.”

Büyü nasıl bozulur sorusunun 2 cevabı ve 2 uygulaması da yukarıda aktardığımız gibiydi, fakat bu ikinci uygulamayı yaparken gönlünüzde tamamen Allah’ın varlığını duymanız gerekmekle birlikte, aynı zamanda uygulamayı bitirdikten sonra bu 33 taneli tesbihi de yanınızda mümkün mertebe tutmaya ve taşımaya çalışmanız gerekir. Çünkü büyü bozma uygulamasının bütün enerjisi Allah’ın izniyle bu tesbihe aktarılır ve bu tesbihe aktarılan enerji sizi daima korumaya devam eder.

Büyü nasıl bozulur kapsamında aktarmış olduğumuz bu değerli uygulamalar dışında aşağıdaki tavsiyemizi de kesinlikle incelemeniz gerektiğini düşünüyoruz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*