Çocuk Sahibi Olmak için Okunan Dua Müthiş Etkili

Çocuk Sahibi Olmak için Okunan Duayı Dikkatlice Okuyun

Bazı insanların doktor doktor dolaştıklarını ve çocuk sahibi olabilmek için gezdiklerini elbette ki görüyoruz ve bu durum karşısında Cenabı Hakk’a, çocuk talebinde bulunan insanlara çocuk nasip etmesi için bizler de niyazda bulunuyoruz.

  • Çünkü hakikaten bir kişinin bebek sahibi olması ve kendisine evlat yetiştirmeye çalışması oldukça önemli bir husustur ve İslam alimleri de bu anlamda çocuk sahibi olmak için oldukça güzel bir dua uygulaması aktarmışlardır.

Bizler de çok değerli İslam alimlerinin aktarmış oldukları bu mübarek duayı sizlere de sunmak istedik ve bu anlamda bu duanın detaylarını burada paylaşma ihtiyacı hissettik.

Çocuk Sahibi Olmak için Okunan Dua Neden Etkili Olur?

Bu uygulama gerçekten de kişiyi amacına ulaştırıp muradına kavuşturan oldukça güçlü bir dua; çünkü bu duayı güçlü kılan temel etken, İbrahim Suresi’nin 13. ayeti ve dua içerisinde kullanılan siyah üzüm ve su uygulamasıdır.

Bunun yanı sıra çocuk sahibi olmak için bu duayı okuyan binlerce kişinin hayatlarında yaşamış oldukları değişim de bu uygulamanın etkinliğini gözler önüne sermektedir, her müminin bu uygulama ile tanışması gerektiğini de bize anlatmaktadır, şimdi detaylarla devam edelim:

Çocuk Sahibi Olmak için Okunan Dua Nasıl Okunur?

Bir kişinin hayırlı bir evlat ve güzel bir bebek sahibi olabilmek için uygulaması gereken bu dua, özellikle siyah bir üzüm tanesi ve bir bardak su ile gerçekleştirildiğinde mucizevi etkilere vesile olan ve kişinin muazzam bir şekilde Cenabı Hakk’ın rahmetine ulaşmasına kapı aralayan oldukça hayırlı ve faziletli bir uygulamadır.

  • Bu uygulamayı yapmak için önce sessiz bir yere geçmelisiniz ve yanınıza 1 adet siyah üzüm tanesi (çekirdekli ya da çekirdeksiz olması fark etmez.) ve bir bardak su almalısınız.

Sonrasında ise sizi hiç kimsenin göremeyeceği ve duyamayacağı bu yerde kıbleye doğru dönüp gözlerinizi kapatıp ayaktayken 7 defa “Euzu Billahi Mineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim Allah’ım dergahı merhametine geldim ve çocuk sahibi olmak için en güçlü temennim ile ve en güçlü arzuların ile sana yöneliyorum, bana merhametini göstererek hayırlı bir evlat ve mutlu bir gelecek nasip eyle, bebeğimi kollarıma alıp seveceğim günleri göster.” ifadelerini okumalısınız.

Mutlaka Oku: Dilek Tesbihi En Doğru Anlatım Harika Bilgiler

Ayaktayken ve gözleriniz kapalı bir şekilde okumanız gereken bu ifadeleri tilavet edip bitirdikten sonra ve içtenlik içerisinde Allah’a sunduktan sonra, şimdi, daha önce hazırlamış olduğunuz 1 adet siyah üzüm tanesini suyun içerisine atarak dizüstü çöküp suyu ve içindeki üzüm tanesini 2 dizinizin arasına almalı ve ardından da aşağıdaki uygulama ile devam etmelisiniz:

Çocuk Sahibi Olmak için Okunan Duada İbrahim Suresi 13. Ayet

“Ve kâlellezîne keferû li rusulihim le nuhricennekum min ardınâ ev le teûdunne fî milletinâ, fe evhâ ileyhim rabbuhum le nuhlikennez zâlimîn.”

İçinde siyah üzüm tanesi bulunan suyun üzerine İbrahim Suresinin 13. ayetini 7 defa okuyarak çocuk sahibi olmak için duaya devam etmeli ve bu uygulama sonrasında ise şu tılsımlı sözcükleri içtenlik ile ve samimi bir eda ile yine içinde üzüm tanesi bulunan suyun üzerine hitap ederek okumalısınız:

  • “Allah’ım evlat sahibi olmak, kişinin hayalini kurup da gerçekleştirmek istediği en muazzam gelişmelerden biridir ve bebek kokusu, Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam’ın ifadesi ile cennet kokusu olarak bilinmektedir. Dünyada insanlara cenneti yaşatan kudretinin ve azametinin hatırı için bana da cennet hayatında müminlere yaşatacağın bir huzur ve bahtiyarlık nasip eyle, beni de bebek kokusu ile ödüllendir ve evlat sahibi olabilmem için bana en güzel şekilde merhametini yar ve yardımcı kıl Allah’ım. Çocuk sahibi olmak senin merhametin ve keremin ile gerçekleşebilir, merhametini ve keremini bana kılavuz eyle, amin.”

Bu içli sözlerle ve samimi kelimelerle Cenabı Hakka derdinizi döküp içinizi açtıktan sonra, şimdi çocuk sahibi olma duasının son aşamasına geçmeli ve şu uygulamayı yapmalısınız:

Çocuk Sahibi Olmak için Okunan Dua ve Üzümün Yenmesi

Bu noktada bardağı sağ elinize alıp içindeki üzüm tanesini de yiyecek şekilde bardağın içerisindeki suyu üç yudumda içmelisiniz ve bitirmelisiniz, her yudumda da “Allah’ım sana iltica ediyorum.” ifadelerini kullanmalısınız ve bu şekilde 3 yudum içerek suyu bitirdikten sonra ise (tabii bu arada üzümü de afiyetle yedikten sonra) bardağı yine iki dizinizin arasına alıp şu tılsımlı sözcükleri bardağa hitaben telaffuz etmelisiniz:

  • “İlahi içmiş olduğum suyun bana şifa getirmesini ve en güzel nimetlerinden biri olarak yaratmış olduğun üzüm tanesinin bana huzur ve saadet sağlamasını dergahı merhametinden en içten duygularla niyaz ediyorum ve bana açılması gereken bütün kapıların senin hikmetin ve tasarrufun ile açılacağını biliyorum, amin.”

Bu ifadeleri de güzel bir şekilde bardağın üzerine okuduktan sonra artık çocuk sahibi olmak için dua uygulaması bitmiş olacak ve bu noktadan sonra bardağı götürüp günlük rutin işlerinizde herhangi bir işiniz için kullanmanız da mümkün olacak. Buraya kadar okuduysanız, yazının bundan sonraki kısmında tavsiye edeceğimiz hususa da mutlaka göz atmalısınız, şöyle:

Çocuk Sahibi Olmak için Okunan Dua, Muazzam Bir Öneri

Şimdiye kadar birçok kişi Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabının fazileti ile karşılaştı ve bu değerli kitaptaki dualarla buluşma imkanı buldu, sıra sizde diye düşünüyoruz ve sizin de her müslüman gibi Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı ile tanışma vaktinizin geldiğini hissediyoruz.

Bu anlamda Murat Duaları Kitabının insanlar üzerinde mucizevi etkilere sahip olduğunu ifade ederek size kitabın indirme bağlantısını veriyor ve okuyucu yorumları ile baş başa bırakıyoruz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

Şu dua yazımızı da okumalısınız: Beladan Kurtulma Duası Hayatınıza Işık Olacak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*