Domuz Yağı Büyüsü Ayrılığa ve Acıya Sebep Oluyor

Kara büyülerin en tesirlisi domuz yağı büyüsü

Domuz yağı büyüsü birbirini deliler gibi seven ve birbirine her koşulda saygı duyan sevgilileri kısa sürede şiddetli biçimde ayıran etkili bir kara büyüdür. Orta Doğu’da ve İlk Çağ kültürlerinde en sık yapılan büyülerden biridir.

Domuz yağı büyüsü hızlı şekilde tutması ve bozulmasının güçlüğü yönüyle diğer ayırma büyülerinden ayrılır. Çoğu zaman karı kocaları da ayırmak üzere tercih edildiğinden “yuva yıkan büyü” olarak da adlandırılmıştır.

Domuz yağı büyüsünü daha çok kimler tercih etmiştir?

İlk çağlardan beri çok yaygın bir büyü olan domuz yağı büyüsü daha çok zenginler tarafından tercih edilmiştir. Çünkü bu büyünün icrası yani yapılışı çok masraflıdır. Ayrıca bu büyü ciddi bir uzmanlık gerektirdiği için bu büyüyü yaptıracak kişiyi bulmak oldukça güç bir iştir.

Daha çok saraylarda veya büyük konaklarda yapıtırıldığı ve halkın üst tabakaları tarafından tercih edildiği için bu büyüye “asilzade büyüsü” veya “paşazade büyüsü” adları da verilmiştir.

Domuz yağı büyüsünün İslam toplumlarında sadece zenginler tarafından yaptırılabilmesinin temel sebeplerinden biri de büyünün ana malzemesinin domuz yağı olmasıdır. Çünkü o dönemde İslam toplumlarında domuz beslemek veya domuz ürünleri bulundurmak ciddi bir suçtu ve ağır cezalarla kişiyi karşı karşıya getiriyordu. Bu nedenle domuz yağı büyüsünü organize etmek ciddi bir güç gerektiriyordu.

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır?

Domuz yağı büyüsü basit bir uygulamaya dayanmaktadır. Ancak buna karşın büyünün her aşamasında okunan özel anlamlı sözcükler vardır. Bu sözcükler kadın ile erkeği kurgusal olarak ayrı gösteren fiktif kelimelerden oluşur. İşte domuz yağı büyüsü kurgusal olarak ifade edilen bu ayrılığı gerçekleştirir ve kişiler anlamsız bir biçimde ayrılır. Bu ayrılığın çoğu zaman mantıklı bir izahı da bulunmamaktadır.

Kesim aşaması

Domuz yağı büyüsünde ilk aşama 1 yaşını geçmiş bir domuzun boğazlanarak kanının akıtılmasıdır. Tabi bu sırada daha önce belirttiğimiz tılsımlı sözcükler okunmaktadır. Domuzun kanı tamamen çekilip de kan durana kadar bu sözlerin şarkı biçiminde okunmasına devam edilir.

Bu aşamada domuz yağının toprağa düşmemesine özel bir itina gösterilir. İnanışa göre eğer büyü için kesilen domuzun kanı toprağa dökülürse büyü cinayete de yol açabilecektir. Bu nedenle birçok toplumda domuzların bacakları çaprazlamasına iyice bağlanarak bir akarsu içinde kesilirlerdi. Böylece kan su ile birlikte akar ve toprağa doğrudan düşmesine engel olunurdu.

Domuz yağı elde edilme aşaması

İkinci aşama ise domuz yağının elde edilme aşamasıdır. Domuzun vücudu oldukça yağlıdır fakat domuzdan elde edilen her türlü yağ büyü için uygun değildir. Seçilecek yağ domuzun göbek kısmının üst tarafından yani ön bacak ve boyun bölgesinden seçilir.

Alınan yağ kıyma şekline gelecek biçimde defalarca doğranarak yoğrulur. Çünkü domuz yağı bildiğimiz yağlar gibi sıvı değildir. Kuyruk yağı gibi serttir fakat rengi daha koyudur. Ayrıca diğer yağlara göre daha kötü kokmaktadır.

Domuz yağı büyüsünün tutma aşaması

İyice ezilip inceltilmiş domuz yağı, aynı gece içinde kadın ve erkeğin yaşadığı evin ya da evin bahçesinin kapılarına sürülür. Bu yağ sürme olayı bir iki damla olacak biçimde dahi olsa yeterli olmaktadır.

Eğer kişiler ayrı evlerde yaşıyorlarsa her iki çiftin de oturduğu evlerin kapılarına domuz yağı sürülmelidir. Tabi domuz yağı sürülürken de içinde kişilerin adlarının geçtiği tılsımlı sözcükler okunur. Bu tılsımlı sözcüklerin ezgili bir söyleyişi vardır. Eski el yazması kitaplarda bu sözlerin Asurca olduğuna dair bilgiler bulunmaktadır.

Kadın ve erkek domuz yağı sürülmüş kapıdan geçtikleri anda artık büyü tutmuş demektir. Büyüye maruz kalan erkek ve kadınlar bu aşamadan sonra birbirlerine duydukları sevgi ve saygıyı yitirirler. Hatta birbirlerini görmeye katlanamaz hale gelirler. O kadar sık ve anlamsız kavgalara girişirler ki tekrar bir araya gelmeleri neredeyse imkansız hale gelir.

Domuz yağı büyüsünü bozan dua

Domuz yağı büyüsüne her zaman aykırı ilişkilere girmiş kadın ve erkekleri ayırmak için başvurulmaz. Bazen evli çiftleri ve hayırlı birliktelikleri sonlandırmak üzere de uygulanır.

İşte böylesi durumlarda büyünün acilen bozulması gerekmektedir. Çünkü seven insanları ayırmak büyük bir günahtır. Ayrıca büyü nedeniyle ayrılmak zorunda kalan insanları tekrar bir araya getirmek de büyük sevaplardan biridir.

Domuz yağı büyüsünü bozan en etkili dua Felak suresidir. Felak suresi 12 defa üst üste okunduğunda inşallah büyünün hiçbir hükmü kalmayacaktır. Felak suresi sadece 5 ayetten oluşan kısa bir suredir. Rahatlıkla ezberlenip okunabilir. Eğer ezberlenememişse yazılı metin üzerinden okunmasında da bir mahsur yoktur.

Ayrıca Felak suresinin sabah namazı sonrasında okunması da büyünün bozulması açısından daha tesirli sonuçlar doğurmaktadır.

Domuz yağı büyüsüne maruz kalan kişiler genellikle büyünün tesirinde kaldıklarını kabul etmedikleri için bu duayı da okumamaktadırlar. Böyle bir durum söz konusu olduğunda kadın ve erkeğin akrabaları ve dostları da bu sureyi belirtilen sayıda okuyabilirler. Fakat dua öncesinde kadın ve erkeğin ismini zikrederek duayı onlar için okuduğunu açıkça ifade etmelidirler.

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*