Erkekleri Aşık Etmenin Yolları 7 Sonuç Veren Yöntem

Bilgili kadınlar her zaman erkeklerin ilgisini çeker

Entelektüel bilginizi artırın. Erkekler her zaman başlarını omuzlarına dayayan kadınlardan hoşlanmazlar. Erkek sizinle tartışmak ister. Sizin fikirleriniz onun için önemlidir. Sizin dünyadan ve gündemden uzak durmanız onun hoşuna gitmeyecektir. Haber takip eden ve ülkenin ekonomik-politik durumundan haberdar kadınlar erkeklerin daha çok ilgisini çeker.

Zarif bir kadın…

Nezaketinizle erkekleri etkilemeniz güzelliğiniz ile etkilemenizden daha kolaydır. Erkekler güzel kadınlardan hoşlanırlar. Bu inkar edilemeyecek bir gerçekliktir. Ancak güzel bir kadın, kaba ve duyarsız ise erkek hemen ondan uzaklaşacaktır. Erkekler, rica eden, özür dileyen ve teşekkür eden kadınlara değer verirler ve onları zihinlerinde özel bir yere yerleştirirler. Erkekleri aşık etmenin en etkili yollarından birisi nezaket ve sabırdır. Bunu asla aklınızdan çıkarmayın.

Neşeli tavrınızla erkeğin yaşama sevincini artırın!

Hayat dolu ve enerjik olun. Erkekler, durgunluk ile özdeşleşmiş, ağır kanlı kadınlardan hoşlanmazlar. Kadının her zaman neşeli olmasını ve hareketli davranmasını isterler. Birçok dilde “yaşam” ile “kadın” kelimelerinin aynı kelime olma sebebi budur. Kadın yaşam dolu ve hareketli olandır. Kadın, üreten ve hayatı değiştirendir. Siz de neşeniz ile erkeğin hem bu gözünü hem de bulunduğu mekânı doldurun.

Erkeğin yapmaktan hoşlandığı hobileri onunla birlikte yapmak da çok etkili sonuçlar doğurmaktadır. Çünkü erkekler yaptıkları hobilere sadece hobi gözüyle bakmaz. Onlar için hobiler çoğu zaman en az yaptıkları meslek kadar önemli kabul edilir. Bu hobilere kadınla birlikte devam eden erkek yanındaki kadına daha güçlü duygularla bağlanır.

Erkekler tutkulu kadınların büyüsüne kapılır

Tutkularınızı saklamayın. Tutkulu bir kadın kadar ilgi çekici başka ne olabilir ki? Erkek sizin tutkularınızdan haberdar olursa size olan bakışı olumsuz yönde olmaz. Aksine olumlu bir bakış açısı gelişir. Hayallerinizi paylaşmaktan korkmayın. Erkek bundan oldukça etkilenecektir. Yeter ki yapmacık olmayın ve doğal davranın.

Tabi burada ifade edilmesi gereken temel husus “tutkulu olduğunu söylemek” ile “tutkulu davranmak” arasındaki farktır. Bir kadın tutkulu olduğunu devamlı söyleyip erkeğe heyecan duyacağı hiçbir şey yaşatmazsa bir süre sonra erkek hayal kırıklığı yaşar. Bu nedenle tutkulu kadın kimliğini erkeğe “heyecan verici davranışlar yoluyla göstermek” çok daha etkili olacaktır.

Sadakat erkekler için çok önemli

Erkeğe bağlılığınız konusunda erkeğin kafasında şüpheler oluşturmayın. Yani o varken başkası ile birlikte olmayacağınıza ve devamlı ona sadık olacağınıza onu hareketlerinizle ikna edin. Ancak özgürlüğünüzü erkeğe teslim etmeyin. Erkek bağımsız bir birey olduğunuzu bilsin. Zamanınızı nasıl kullanacağınıza, neler yapacağınıza kendiniz karar verin. Erkek bu tercihlerinizde size söz geçiremeyeceğini bilsin. Ama sadakat konusunda ise size tamamen güvensin. O güven duygusu bir süre sonra kendisini aşk olarak yansıtacaktır.

Sadakate bu kadar önem veren erkeklerin sevdikleri kadına “sadık olduklarını” söylemek ise çok zordur. Ne yazık ki erkeklerin büyük bir kısmı birlikte oldukları kadını aldatmaktan çekinmez. Çünkü aldatma olayı erkeklerde çok farklı temellere dayanır ve kadının bu konuda her zaman dikkatli olmasında fayda vardır. Aldatılan kadın olmamak için yapılması gereken en önemli şey ise erkeği aşık etmenin tüm yollarını öğrenmek ve onun aldatmayı bir seçenek olarak düşünmesine engel olmaktır.

Küçük meseleler için erkeği sıkmayın

Kadınlar için çok önemli olan bazı konular erkeklerin dünyasına önemli olmayabilir. Çünkü kadın ve erkeğin olayları yorumlama tarzı oldukça farklıdır. Bu gerçeğin farkında olmak ve erkeği sıradan kabul ettiği durumlar için sıkmamak gerekir.

Ancak bazen erkekler gerçekten önemli olan bazı durumları da önemsiz görebilir. Bu durumda erkeğe neyin önemli neyin önemsiz olduğunu kadın öğretmelidir. Pek çok erkek hayatta neye önem vermesi gerektiğini sevdiği kadından öğrenmiştir. Aradan uzun yıllar geçtikten sonra erkekler kadının bu yol göstericiliğini takdir etmekte ve ne kadar isabetli davrandıklarını kabul etmektedir.

Erkekler temiz ve bakımlı kadınlardan hoşlanır

Devamlı bakımlı ve temiz olun. Erkekler güzellik ile temizliği birbirinden çok net bir biçimde ayırırlar. Kıyafetlerin güzelliği, saçınız, makyajınız gibi güzellik detaylarına önem verebilirsiniz. Ancak erkeği etkilemek istiyorsanız genel bir “temizlik” algısına ihtiyaç vardır. Erkek, sizi gözünde temiz görmek ister. Erkeklerin temizlik algısının genel olduğunu ve mutfağı kullanma biçiminizden el yıkama alışkanlığına kadar geniş bir yelpazeyi yansıttığını bilmelisiniz. Ancak bu konuda dikkatli olmanız gerekebilir. Çünkü aşırı titizlik takıntısı olan, temiz olmayıp temizlik kompleksine sahip olan kadınlar erkeklere itici gelebilmektedir. Burada ölçüyü tutturmak kadının elindedir.

Eğer şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın etkinliğine şahit olmadıysanız artık tam zamanı. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki birbirinden ilginç yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

İnternette buna benzer yüzlerce mucizevi yorum bulunuyor.

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*