Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua Muazzam Etkili

Çok Güzel Bir Dua: Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua

Karı koca arasında bazı durumlarda ciddi problemler oluştuğunu ve bu problemlerin soğukluğa ve kırgınlığa, küslük ve moralsizliğe sebep olduğu bilinmektedir; fakat maalesef birçok kişi bu küslük ve uzaklaşma hali, bu soğukluk ve kırgınlık hali karşısında tedbir almayı düşünmek yerine bu kırgınlığı uzatmayı ve bu küslüğü devam ettirmeyi düşünür.

  • Oysaki Yüce Rabb’imizin bize armağan etmiş olduğu müthiş etkili bir niyaz ve harika bir dua ile bunun çözümünün olduğunu herkes bilmeli, bu anlamda size eşler arasındaki soğukluğu telafi edip ortadan kaldıran ve gideren müthiş bir dua ile güzel bir yazı hazırlamak istedik.

Bu yazıyı baştan sona kadar okuyup aktaracağımız etkili niyazı uygun bir şekilde tatbik etmeniz halinde, eşinizle aranızdaki kırgınlığı ve küslüğü tamamen tedavi edip bu durumdan kurtulacaksınız inşallah ve bundan sonra aranızda muazzam bir sıcaklık oluşacak ve belki bu sayede bize de dua edeceksiniz.

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua Nasıl Yapılır?

Evvela birçok kişinin kocasıyla veya karısıyla sıkıntı yaşadığını ve bu küslüğü ve soğukluğu telafi edebilmek için dua etmesine rağmen duasının kabul edilmediğini ifade etmek durumundayız, zira birçok kişi bu duayı uygun bir şekilde yapamaz ve yine birçok kişi duanın nasıl yapılması gerektiğini bilemediği için yanlış adımlar atmak zorunda kalır.

İşte bu yazımızda size eşler arasındaki soğukluğu telafi edip tamamen kaldıran ve karı koca arasına muazzam bir sıcaklık yerleştiren çok etkili bu duanın en sahih halini sunarak güzelliklerle dolu bir hayat yaşamanıza vesile olmaya çalışacağız.

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua Neden Sadece Mendil ve Çay ile Yapılır?

Fakat bunun için dua malzemesi olarak 1 adet kırmızı mendile ve 1 çay kaşığı dolusu çaya ihtiyacınız olduğunu da ifade etmeliyiz. Evet, karı koca arasındaki soğukluk ve kırgınlığı telafi edip gideren bu dua, 1 adet kırmızı mendil ve bir çay kaşığı dolusu çay ile yapıldığında müthiş sonuçlar ile kişinin hayatını düzene sokmakta ve kişiye bahtiyarlık dolu bir hayat sunmaktadır.

  • Eğer bu malzemeleri ihmal ederseniz, bu duanın etkisiz olacağını ve bu uygulamanın amacına ulaşamayacağını da bilmelisiniz, zaten birçok kişinin bu duayı uygun bir şekilde yapmış olmasına rağmen yine de amacına ulaşamaması, özellikle de bu malzemelerden mahrum bir şekilde bu niyazı uygulamasından kaynaklanmaktadır.

Şimdi karı koca arasındaki muhabbeti artıran ve eşler arasındaki soğukluğu telafi edip ortadan kaldıran bu dua için sessiz bir yere geçin, dışarıdan gelebilecek gürültüleri yalıtan bir ortam bulun ve bu ortamda kıbleye dönüp muradınızı ve dileğinizi düşünüp Cenabı Hakka samimiyet ile yönelin ve ardından da 7 defa Fatiha Suresini okuyun. Fatiha Suresini okurken daha önce hazırlamış olduğunuz kırmızı mendil ve bir çay kaşığı dolusu çay ayaklarınızın dibinde olacak.

Mutlaka Oku: 7 Soruda Tövbe Kavramı ve Tövbe Duasının Sözleri Hakkında Önemli Bilgiler

7 defa Fatiha Suresini tilavet edip okuduktan (bu esnada da Cenabı Hakka yönelerek samimiyet ile duanızın muradını ve niyetini düşündükten) sonra dizüstü çökün ve 2 dizinizin arasına almış olduğunuz kırmızı mendilin ve çay kaşığı dolusu çayın üzerine şu etkili sözcükleri okuyun:

  • “İlahi muhabbeti yaratan hikmetin ve kalbimize muhabbet mührünü basan sonsuz ilmin, elbette ki sevdanın ve sevginin insanlar arasında en güzel şekilde ilerlemesine ve devam etmesine vesile olan yegâne kudrettir. Kudretinin hatırı, bizi birbirimize bağlayacak müthiş bir güç ve kuvvetdir. İşte bu kuvvetine ve kudretine istinad ederek senden başka gidilebilecek hiçbir kapı ve dergah olmadığını bilmenin fazileti ve huzuru ile sana iltica ediyorum. Eşimle aramızdaki muhabbeti arttırmanı ve aramızdaki soğukluğu giderip küslük kavramını tamamen ortadan kaldırmanı temenni ediyorum. Sana ailemizin sembolü olarak 1 adet kırmızı mendil ve bir çay kaşığı dolusu çay getirdim, mendilin gözyaşlarını silmesi ve sıkıntıları ortadan kaldırması gibi, çayın suya karışıp güzel ve letafetli bir koku ile insana huzur ve şifa vermesi gibi, bizim de aramızdaki huzursuzluğu giderip muhteşem bir muhabbet tesis et ve bize ayrıcalıklı bir aile huzuru nasip eyle Allah’ım, amin.”

Duanın bu kısmından sonra aşağıdaki uygulama ile devam etmelisiniz, zira eşler arasındaki muhabbeti artırıp soğukluğu gideren bu duanın bilhassa aşağıdaki uygulama ile devam etmesi gerekmektedir. Birçok kişinin duasından fayda sağlayamamasının temel nedeni de aşağıdaki uygulamanın eksik bırakılmasıdır:

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Duada Yusuf Suresi 33. Ayetin Rolü

“Kâle rabbis sicnu ehabbu ileyye mimmâ yed’ûnenî ileyh, ve illâ tasrif annî keydehunne asbu ileyhinne ve ekun minel câhilîn.”

Şimdi bir çay kaşığı dolusu çayı kırmızı mendilin üstüne dökün ve bu işlemin ardından Yusuf Suresi’nin 33. ayeti kerimesini bu iki malzemenin üzerine tam 7 defa üst üste okuyun, bunu yaparken de eşinizle aranızdaki muhabbetin artması niyetini düşünüp kırgınlık ve küslüğün, soğukluk ve anlaşmazlığın giderilmesi için Cenabı Hakk’a içten içe yönelin.

Bu uygulama sonrasında eşinizle aranızdaki sevginin ve sıcaklığın artması için aşağıdaki uygulamalar ile duanızı bitirebilirsiniz:

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Duanın Tılsımlı Sözleri Nelerdir?

Şimdi içinizdeki bütün kinleri ve duygusal anlamdaki kötülükleri atıp Allah’a tam bir teslimiyet içerisinde yönelip şu tılsımlı sözcükler ile eşinizin sizinle çok daha güzel bir ilişki kurmasını sağlamaya çalışacak olan bu duayı tamamlamış olacaksınız:

  • “İlahi, güzelliğin ve faziletin, nimetin ve hayrın sembolü olan çayı yine güzelliğin ve iyiliğin, şefkatin ve merhametin simgesi olan kırmızı mendilin üzerine döküp sana Yusuf Suresi’nin 33. ayeti ile yönelmenin huzuru ile dolmaya başladım. Ailemize huzur ve saadet bahşederek bize en güzel nimeti armağan et, aramızdaki sıcaklığı arttır ve soğukluğu telafi ederek merhametini bize öncü ve kılavuz eyle. Bizi merhametinin dipsiz derinliğine nail eyleyerek şimdiye kadar gelmiş geçmiş olan bütün güzel kulların ve hayırlı insanların hatırı için bize nimetlerini sınırsız bir şekilde bahşeyle, amin.”

Bu sözcükleri, üzerine bir çay kaşığı dolusu çay dökmüş olduğunuz kırmızı mendilin üstüne okuduktan sonra, artık mendili katlayacak, çay içinde kalacak şekilde katladıktan sonra ise sağ avucunuza alacak ve sağ avucunuza almış olduğunuz bu mendili götürüp sessiz bir yerde gözlerden ırak ve bakışlardan uzak bir yere gömeceksiniz.

Bu gömme işlemini tamamladıktan sonra ise eşinizle aranızdaki muhabbeti artırıp sıcaklığı tesis edecek ve soğukluğu giderecek bu duanın tamamlanabilmesi için, içindeki bir kaşık çay ile birlikte mendili gömmüş olduğunuz bu toprak parçasının üzerine şu tılsımlı sözcükleri okuyacaksınız:

  • “İlahi güzellikler armağan ettin bize, musibetleri def ettin, sıkıntıları yok ettin, sıcaklık ve nimeti armağan ettin, fazileti ve hayrı yoldaş ettin; varlığının hakkı için, göndermiş olduklarının hatırı için ve bize bahsetmiş olduklarının yüzü suyu hürmetine, eşimle aramdaki muhabbeti tesis edip soğukluğu tamamen telafi eyle, amin.”

Bu uygulama ile birlikte eşler arasındaki soğukluğu gideren duayı da tamamlamış olacak ve bu harika niyazı bitirmiş olacaksınız, ne var ki şu tavsiyemize de kesinlikle kulak vermelisiniz:

Eşler Arasındaki Soğukluğu Gideren Dua ve Kitap Tavsiyesi

Birçok kişi aşk hayatında güzellikler yaşamak ve sevdasına hayırlar getirmek adına türlü türlü duaların ve uygulamaların yapılabileceğini bilmez, oysaki İkbal Özçelik Hanımefendinin, yılların emeği olarak yazmış olduğu En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, tam da kişiyi bu potansiyele ulaştıran ve insana faziletlerin kapısını açıp aşk ve sevda hayatında her türlü nimeti arttırabilecek bir yeterliliğe sahip olan mucizevi dualarla dolu bir kitap.

Bu kitabı şimdiye kadar tavsiye edip de pişman olduğumuz hiçbir okurumuz olmadığı gibi bu kitaptaki uygulamalar ile hayatı değişen ve mucizelere şahit olan birçok insan olduğunu da gözlemledik, sözü fazla uzatmadan kitabın indirme linkini ve okuyucu yorumlarından bir kısmını aşağıya alıyoruz:

Eğer şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın etkinliğine şahit olmadıysanız artık tam zamanı. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki birbirinden ilginç yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

İnternette buna benzer yüzlerce mucizevi yorum bulunuyor.

Şu dua yazımızı da okumalısınız: 3 Günde Etkisini Gösteren Düşmanı Kahreden Dua Müthiş

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*