Güzellik Duası Arayanların Dikkatine, Mutlaka Okuyun!

Muazzam Tesirli Bir Güzellik Duası Okuyacaksınız, Dikkat!

Bütün insanlar güzel olmak ister ve güzellik amacıyla türlü türlü işlemlere başvurur; dolayısı ile güzellik herkesin hakkıdır ve herkesin içinde böyle bir duygu olduğu bilinmektedir.

  • Biz Müslümanlar da güzellik amacıyla türlü türlü yollara başvurabiliriz, bu anlamda oldukça tesirli ve son derece işlevsel bir güzellik duası uygulamasını sizinle paylaşmak ve bu sayede sizin de hayırlı gelişmeler yaşamanızı sağlamak istiyoruz.

Eğer bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyup sunacağımız uygulamayı harfiyen tatbik edebilirseniz, güzellik duası adına muhteşem bir uygulama öğrenecek ve hayatınızı olumlu yönde değiştirebilecek bir dua öğrenmiş olacaksınız.

Güzellik Duası Hangi Amaçla Yapılır?

Değerli okurlarımız, güzellik duası bir kişinin aynaya baktığında kendisini oldukça değerli ve güzel biri olarak görmesine vesile olan bir uygulama olduğu gibi, aynı zamanda kişinin çevresindeki insanlar tarafından da oldukça güzel ve şirin algılanmasına vesile olan bir uygulama olduğu için aslında çift başlı bir uygulama olarak anılmaktadır.

Yani güzellik duasını uygulayan bir kişi hem kendi gözünde güzelliğinin arttığını gözlemleyecek, hem de çevresindeki insanlar bu kişiye ne kadar güzel olduklarını her seferinde ifade etmeye başlayacaklar inşallah.

Birçok Kişinin Güzellik Duası Neden Etkisiz Olur?

Peki, güzellik duası uygulaması esasında bu kadar etkili ve bu kadar işlevsel olmasına rağmen neden birçok kişi bu uygulamayı gerçekleştirmesine rağmen etkisiz olduğunu hisseder?

  • Çünkü bu uygulama doğru yapılmadığında kesinlikle etkisini kaybeder ve özellikle de uygulamanın yapıldığı bir başkasına anlatıldığında yine etkisiz hale gelir. Dolayısıyla güzellik duasını uygularken iki önemli noktaya kesinlikle dikkat etmelisiniz.

Birincisi, bu uygulamayı yaptığınızı hiç kimseye anlatmamalı, yani bu uygulamadan hiç kimsenin haberi olmamalı, ikincisi ise güzellik duasını yaparken harfiyen aktaracağımız işlemlere uygun hareket etmeye ve hiçbir işlem basamağını atlamamaya çalışmalısınız.

Güzellik duasının tam anlamıyla amacına ulaşması ve sizin de Cenab-ı Hakk’ın izniyle muradınıza kavuşabilmeniz için aşağıdaki noktaları dikkatli bir şekilde okuyun, hiçbir ayrıntıyı ıskalamamaya çalışın ve duanın malzemelerini de temin edip öylece başlayın:

Güzellik Duası, Mendil ve Saç Teli

Evet, birçok kişi farklı farklı güzellik duaları ile karşılaşmış olmasına rağmen bu duaların tamamen etkisiz ve işlevsiz olduğuna da bizzat tanık olmuştur, çünkü İslam alimleri bu duanın etkili ve işlevsel olabilmesi için kesinlikle ve kesinlikle bir mendil ve 1 adet saç teline ihtiyaç olduğunu defalarca kez ifade etmişlerdir.

Bu bağlamda eğer siz de duanızın Yüce Rabb’imizin indinde kabule karin olmasını temenni ediyorsanız, 1 adet kırmızı mendil ve 1 adet saç teli temin etmelisiniz; bu saç teli size ait olmalı ve duayı yapmadan ortalama birkaç dakika önce koparılmış olmalı.

Bu Dua da İlginizi Çekecek: Bu Hayırlı Eş Duası Size de Güzellikler Yaşatacak Okuyun!

Bu şekilde tarif ettiğimiz malzemeleri yani 1 adet kırmızı mendil ve 1 adet saç telinizi hazır ettikten sonra, aşağıdaki uygulamalarla devam etmelisiniz:

Güzellik Duası Nasıl Yapılır?

Sessiz bir yere geçmeli ve bu sessiz yerde güzellik duasına niyet ederek yani muradınızı ve amacınızı düşünerek ve aynı zamanda Yüce Rabbimiz’in sonsuz kudretini tefekkür ederek O’nun size ve bütün insanlığa ihsanlarda ve nimetlerde bulunduğunu da tefekkür etmeye çalışarak kıbleye doğru yönelmeli, dizüstü çökmeli, daha önce temin etmiş olduğunuz 1 adet kırmızı mendili ve 1 adet saç telinizi 2 dizinizin arasına almalı ve gözlerinizi kapatıp 7 defa Bismillahirrahmanirrahim demelisiniz.

  • 7 defa Bismillahirrahmanirrahim derken yine niyetinizi düşünmeli ve bu mübarek kelimelerin hatırı için Allahu Teala’nın size merhamet edeceğini bilmenin huzuru ile dolmaya çalışmalısınız.

Bu uygulama sonrasında yani 7 defa Bismillahirrahmanirrahim mübarek kelamını telaffuz ettikten hemen sonra ise şu tılsımlı sözcükleri kırmızı mendilin üzerine koymuş olduğunuz saç telinin üstüne okumalısınız:

  • “Allah’ım güzellik duasının amacına ulaşması için sana kendi saçımdan 1 adet koparıp getirdim ve kırmızı mendilin üstüne koydum, saç teli mendilin içinde kaldığı sürece güzelliğime güzellik katacağını, okumuş olduğum mübarek kelam olan Bismillahirrahmanirrahim’in hatırı ve yüzü suyu hürmetine temenni ediyorum ve biliyorum. Senden güzellik diliyorum ve sana kalbimdeki bütün samimi arzular ile yönelip göndermiş olduğun bütün peygamberlerin yapmış oldukları bütün hayırlı ameller hatırına hayırlar ve mutluluklar temenni ediyorum. Sen mutluluk ve hayrın yaratıcısı güzellik ve saadetin başlatıcısı, her türlü nimetin dağıtıcısı ve mümin kullarının yegâne sahibisin Allah’ım, bana da sahipliğini göster ve güzellik duamı en güzel şekilde yerine getirip bana hayırlar nasip eyle, amin.”

Bu tılsımlı sözcükleri mendilin ve üstüne koymuş olduğunuz saç telinin üzerine okuduktan sonra şimdi de güzellik duasının 2. ve en önemli aşaması olan Nur Suresi 27. ayet hususuna geçiyoruz şöyle ki:

Güzellik Duası, Nur Suresi 27. Ayet

“Yâ eyyuhellezîne âmenû lâ tedhulû buyûten gayra buyûtikum hattâ teste’nisû ve tusellimû alâ ehlihâ, zâlikum hayrun lekum leallekum tezekkerûn.”

Şimdi aynı pozisyonda ve aynı vaziyette Nur Suresi’nin 27. ayetini saç telinin ve mendilin üzerine 3 defa okuyun ve bu okumalar esnasında da Cenab-ı Hakk’ın size güzellik ve şirinlik bahşetmesi için O’na bütün kalbinizle dua edin ve O’nun yüceliği karşısında iki büklüm bir vaziyette kendinizden geçmeye çalışın, ardından da aşağıdaki tılsımlı sözcükler ile duayı devam ettirip bitirin:

Güzellik Duası ve Muazzam Tılsımlı Sözler

Nur suresinin 27. ayetini tarif ettiğimiz şekilde 3 defa okuduktan sonra şu tılsımlı sözcükleri mendilin ve saç telinin üzerine telaffuz etmelisiniz, bunu yaparken ses tonunuzu kısık tutmaya ve içtenlik içerisinde bulunmaya çalışmalısınız:

  • “İlahi, Nur Suresi’nin hatırına nurumu arttır, ilahi okumuş olduğum ayeti kerimelerin hürmetine güzelliğime güzellik kat, ilahi armağan etmiş olduğun nimetlerin yüzü suyu hürmetine beni muradıma kavuştur. Allah’ım ayeti kerimelerin hürmeti ve Kur’an-ı Azimüşşan’ın hatırı elbette ki çok büyüktür; göndermiş olduğun peygamberlerin izzeti, kendine sevgili kabul ettiğin Peygamber Efendimiz Aleyhissalatu Vesselam’ın onuru ve şerefi elbette ki her şeyden üstündür. İşte bütün bu vesilelerin hatırı için ve insanların işlemiş olduğu bütün hayırlı amellerin güzelliği için güzelliğime güzellik katıp bana hayırlı bir şirinlik ve güzel bir tatlılık nasip eyle, amin.”

Bu işlemi bu şekilde bitirdikten yani tarif ettiğimiz şekilde güzellik duasının tılsımlı sözcüklerini mendilin ve saç telinin üzerine okuduktan sonra şimdi (saç teli mendilin içinde kalacak şekilde) mendili katlamalı ve 4 defa katladıktan sonra avucunuza alıp üzerine 1 defa Fatiha Suresi okumalı ve ardından da götürüp hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde toprağa gömerek güzellik duasını bitirmelisiniz.

  • Bu noktada içinde saç teli bulunan mendili götürüp toprağa gömerken bu işlemi hiç kimsenin görmemesi gerekir ve yine yazının başında da ifade ettiğimiz gibi güzellik duasını uyguladığınızı hiç kimsenin bilmemesi gerektiğini de yeniden hatırlatmalıyız.

Bunu bitirdikten sonra inşallah kısa süre içerisinde duanızın kabulünü görecek, çevrenizdeki insanların size gıpta ile baktığına şahit olacak ve kendiniz de aynaya baktığınızda güzelliğinizin katlandığına şahit olacaksınız. Şimdi önemli bir tavsiye ile yazımızı bitiriyoruz:

Güzellik Duası ve Kenzül Dua Kitabı’nın Müthiş Etkisi

Mutluluk ve sadettin herkesin hakkı olduğu elbette ki bilinen bir gerçektir, bu anlamda her mümin mutluluğu hak etmektedir ve her insan hayatı boyunca karşısına çıkan her türlü engeli aşıp muradına kavuşabilecek vesileler ile karşı karşıya kalmayı hak eder.

Bu anlamda Abdülkadir Çelik Bey’in hazırlamış olduğu Kenzül Dua Kitabı’nın gücü ve kudretine siz de şahit olmalısınız. İşte bu nedenle okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme linkini aşağıya alıyoruz, ne demek istediğimizi daha açık bir şekilde anlamış olasınız. Bu okuyucu yorumlarının çok daha fazlası ve çok daha etkili olanları kitabın indirme sayfasında da bulunmaktadır:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

Şu dua yazımızı da okumak isteyebilirsiniz: 3 Aşamada Okunan Zenginlik Duası Mucizevi Tesirler Gösteriyor

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*