İşlemi Çok Kolay ve Çok Etkili Büyü Bozma Duası!

Çok Kısa Sürede Etkisini Gösteren Büyü Bozma Duası

Eğer size veya çevrenizdeki insanlardan birine büyü yapıldıysa, bunu bir şekilde iptal etmek, hükümsüz kılmak ve bozmak zorundasınız. Bu anlamda büyü bozma duasına başvurmanız sizin selametiniz ve çevrenizdeki insanların selameti için oldukça tutarlı ve güzel bir yol olacaktır.

 • Çünkü size ya da çevrenizdeki insanlardan birine yapılan kötücül ve zarar verici bir büyü, kısa zaman içerisinde büyüyüp çevrenizdeki bütün insanlara zarar verecek bir boyuta ulaşabilir. Aynı zamanda sizi veya kendisine büyü yapılan kişiyi kısa zaman içerisinde eritip bitirebilir.

Bu anlamda büyü bozma duası yapılması en güzel işlem olacaktır ve işte biz de bu bağlamda size büyü bozma duası ile alakalı en önemli detayları aktarmaya bu uygulamayı tek başınıza yapabilmeniz için hangi adımları atmanız gerektiğini izah etmeye çalıştık.

Büyü Bozma Duasının Saklanma Sebebi

Büyü bozma duasının ayrıntılarını teker teker anlatmaya başlamadan önce çok önemli bir hususa değinmek zorundayız, öncelikle şunu bilmelisiniz ki büyü bozma duası neredeyse hiçbir kaynakta bulamayacağınız gizli bir bilgi olarak saklanmakta ve bu bilgi bilhassa sıradan halkın ulaşamayacağı Kudemâ isimli kaynakta gizlenmektedir.

 • Çünkü eski İslam alimleri bu uygulamanın sıradan insanlar tarafından yapılamayacağını düşünüyorlardı ve bu uygulamanın yanlış uygulandığında kötü sonuçlara sebebiyet verdiğini fark etmişlerdi.

Bu nedenle de bu uygulamayı sıradan insanların ulaşamayacağı bir kitap olan Kudemâ isimli kitapta saklayıp gizli tutmayı tercih ediyorlar ve uygun görüyorlardı.

Biz de İslam alimlerinin bu hassasiyetini anlamakla birlikte duanın doğru uygulanması halinde herhangi bir zararı ve sıkıntısı olmadığını ve herhangi bir probleme yol açmadığını fark ettiğimiz için, bu duayı paylaşma kararı aldık ve işte şimdi büyü bozma duasının detaylarını size aktarıyor olacağız.

Büyü Bozma Duası için Hangi Malzemeler Gerekir?

Öncelikle büyü bozma duasını yapabilmek için 3 adet önemli malzemeye ihtiyaç olduğunu ifade etmeli ve bu 3 adet büyü bozma duası malzemesinin yanık bez, tarak ve kibrit olduğunu belirtmeliyiz.

 • Evet, eğer bu büyü bozma duasını gerçekleştirmek ve bu sayede size ya da çevrenizdeki insanlardan birine musallat olan kötü enerjiyi yok etmek istiyorsanız evvela, bir bez parçasını yakmalı ve sonrasında bir tarak bulup ardından da 1 adet kibrit ile kendinizi hazırlayıp büyü bozma duasını yapmak için hazır olmaya çalışmalısınız.
 • Kısaca dua malzemeleri şunlar: yanık bez, tarak, kibrit.

Şu Yazımızı da Okuyabilirsiniz: Yardım Duası Hazreti Muhammed’in Dilinden Muazzam Etkili Niyaz

Büyü Bozma Duası Nasıl Uygulanır?

Büyü bozma uygulamasının malzemesi olarak aktarmış olduğumuz tarak ve 1 adet kibriti bulmak oldukça kolay, bunun yanı sıra yanık bez hususunda da bir parça kullanılmayan bezin ucunu yakmalı ve bu şekilde uygulamayı gerçekleştirmeye başlamalısınız.

 • Bundan sonraki detayları daha dikkatli bir şekilde okuyup büyü bozma duasının nasıl yapılması gerektiğini tam manası ile anlamaya çalışmalısınız, şöyle ki:

Sessiz bir yere geçmeli ve bu sessiz yere geçerken yanık bez, tarak ve kibrit malzemelerini de yanınıza alıp sizi hiç kimsenin rahatsız edemeyeceği bu ortamda yanınıza almış olduğunuz yanık bezi, tarak ve kibriti dizüstü çöktükten sonra iki dizinizin arasına koymalı (yani öncelikle yanık bezi yere koymalı, sonrasında tarak ve kibriti de yanık bezin üzerine koyarak) bu üç malzemenin üzerine şu ifadeyi okumalısınız:

 • “Yanık bezin üstünde, kibrit ile tarak var, bu büyü hem de bize dünyayı dar etti dar, bundan böyle ne ziyan ne de bize zarar var. Allahu Teala’nın sonsuz kudreti de var, bizim amacımız net büyü bozulsun yeter, ey Yüce Rabbim bize bu büyüyü reddet ret, işte geldim kapına gidecek başka yer yok, ne olur Yüce Rabbim bizi selamete sok, büyü yapan insanlar harab olsun yeter ki senin iznin olursa kötü enerjiler biter ki.”

Bu ifadeleri yanık bezin üzerine koymuş olduğunuz tarak ve kibritin üstüne 3 defa üst üste okumalı ve sonrasında da büyü bozma duasının 2. ve en önemli kısmı addedilen şu kısmı, itinalı bir şekilde gerçekleştirmelisiniz:

Büyü Bozma Duası ve Araf Suresi’nin 9. Ayeti

Büyü bozma duasının belki de kalbi hükmünde olan ve İslam alimlerinin aktarımlarına göre en önemli aşaması kabul edilen Araf Suresi’nin 9. ayeti kerimesini, bu üç malzemenin üzerine tam 3 defa üst üste okumalı ve sonrasında da aşağıya alacağımız ifadeyi 7 defa tekrar etmelisiniz:

 • Araf Suresinin 9. Ayeti Şöyle:
 • “Ve men haffet mevazınühu fe ülaikellezıne hasiru enfüsehüm bima kanu bi ayatina yazlimun.”
 • 7 Defa Tekrar Etmeniz Gereken İfade Şöyle:
 • “Büyüyü bozmak için tarak ile kibriti, yan yana getirmenin faydasını görenler, ne dersiniz buna siz, bu işlem için biz de fayda görür müyüz ki? Cenab-ı Hakk’ın kudreti bize yar ve yardımcı, her kapıyı açmıştır, şimdiye kadar elbet, kibrit yakıcı madde, tarak ise düzeltir, yanık bezin hükmünü alimlere bırak sen. Araf Suresi için biz de yola koyulduk, işte büyü bozuldu ve selamet karşıda, rahmetini yoldaş et, bize varlık bağışla, bu kötü enerjiden hepimizi arşınla.”

Bu ifadeler sonrasında büyü bozma duasının bir sonraki aşaması ve kısmı için ya Settar esmaül hüsnasına müracaat etmeliyiz, şöyle ki

Büyü Bozma Duası için Ya Settar Esması

Yukarıdaki ifadeleri yanık bezin, tarak ve kibritin üzerine 7 defa okuduktan sonra şimdi de 77 defa Ya Settar esmaül hüsnasını bu malzemelerin üzerine okumalı (yani bu aşamada 77 defa Ya Settar diyerek) içinizden de niyetinizi geçirip kendisine büyü yapılan kişinin bu kötü enerjiden ve kötülükten kurtulması için Cenab-ı Hakk’a yönelmeye ve iltica etmeye gayret göstermelisiniz.

 • 77 defa Ya Settar esmaül hüsnasını telaffuz ederken ve bu esnada da büyü bozma duasının niyetine odaklanmışken bu ifadeleri içtenlik ile okumanın size ya da kendisine büyü yapılan kişiye yavaş yavaş tesir edeceğini ve sirayet edeceğini düşünerek hareket etmeli, Cenab-ı Hakk’ın size yar ve yardımcı olacağını bilmeli ve bu bilinç içerisinde Allahu Teala’nın kudretine itibar etmeye çalışmalısınız.

Bu noktadan sonra büyü bozma duasının son kısmı ve son aşaması gelmekte, şöyle ki:

Büyü Bozma Duasının Son Aşaması

Bu son aşamada üzerine bazı ifadeler okuduğunuz yanık bezi, kibrit ve tarağı toplayarak hiç kimsenin göremeyeceği bir yere gitmeli ve bu malzemeleri bir toprak parçasının içerisine gömerek bu malzemelerin üzerine aşağıya alacağımız tabirleri ve tılsımlı sözcükleri okumalısınız.

Yani büyü bozma duasının son aşamasında artık yanık bezin içindeki kibriti ve tarağı aynı şekilde kalacak biçimde tutmalı ve yanık bezi birkaç kere katlayıp hiç kimsenin göremeyeceği bir yere götürüp gömmeli ve bunun üzerine toprak örttükten sonra ise şu ifadeleri okumalısınız ve en nihayetinde büyü bozma duasını bitirmelisiniz:

 • “Hüküm tamamlanmış da, Allah yar ve yardımcı, kudretine iltica etmeyenler dardadır, nihayet o da geldi, işte büyü bozuldu, nihayet sudan çıkan balıklar da kurtuldu. İşte Allahu Teala yardımını esirgemedi ve işte kainatın yaratıcısı bize merhamet etti, işte toprak gömüldü büyü artık hükümsüz, işte toprak atıldı tılsım artık geçersiz, bitti bu işlem bitti, bize musallat olan sıkıntılar da bitti. Çok şükür ki kurtulduk, ne ala bize, ne mutlu bize ve ne mutlu Cenab-ı Hakk’a yönelen temiz kalpli müminlere.”

Bu işlemi de bitirdikten sonra büyü bozma duası tamamen tamamlanmış olacak ve siz de Allahu Teala’nın izniyle kısa süre içerisinde size veya çevrenizdeki insanlara yapılan büyünün ahlaksız çirkinliğinden kurtulup selamet ile ve merhamet ile yaşamaya devam edeceksiniz.

Bu noktadan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok, fakat aşağıdaki tavsiye ettiğimiz kitabın ne kadar tesirli olduğunu incelemenizi de salık veririz:

Büyü Bozma Duası ve Her Kapıyı Açan Murat Duaları Kitabı

Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabı olarak bilinen ve Abdülkadir Çelik isimli oldukça değerli ve birikimli bir İslam alimi tarafından hazırlanan bu değerli eser, her müminin yolunu aydınlatan ve önündeki handikapları kaldıran mucizevi özellikler ile dolu oldukça faydalı bir eser.

 • Bunun yanı sıra şimdiye kadar binlerce insanın her türlü konuda başvurduğu ve son derece güzel bir şekilde istifade ettiği bir eser olduğunu da açık ve net bir şekilde ifade etmeli ve bu bağlamda gönül rahatlığı ile bu kitabı tavsiye ettiğimizi de belirtmeliyiz.

Bu nedenle bazı okuyucu yorumlarını ve kitabın indirme linkini aşağıda size sunuyoruz ki bu kitap ile alakalı gerçekleri daha açık ve net bir şekilde görebilesiniz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

Şu dua yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz: Bu Aşık Etme Duasını Sakın Kaçırmayın Muazzam Tesirli!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*