Kimseye Muhtaç Olmadan Karabiber Büyüsü Yapabileceksiniz

Karabiber Büyüsü Yaparak Acayip Değişimler Yaşadım!

Evde karabiber büyüsü yapmak mı istiyorsunuz ve bunu yaparken sözde uzmanların sömürüsüne uğramadan rahatlıkla bu tılsımdan istifade etmeyi mi arzu ediyorsunuz?

Öyleyse 41 karabiber duası adıyla da bilinen, fakat gerçekte bir büyü olan bu uygulama tam size göre. Ortalama 3 dakika içinde bu konuda neredeyse bir uzman kadar bilgi sahibi olacaksınız, yanı sıra başka insanlar üzerinde bir hakimiyet kurmanın gücünü yaşayacaksınız.

41 Karabiber Duası Deneyenler

Evvela şunu söylemek gerekir ki 41 karabiber duası adıyla da bilinen karabiber büyüsünü deneyen insanların çoğu, bu uygulamadan sonuç alamamıştır, bu da gayet normal bir durumdur; çünkü uygulamanın sonuçsuz kalması, yanlış yapılmasından kaynaklanmaktadır.

Fakat birazdan karabiber büyüsünü tam olarak öğrenmeye başlayacaksınız ve gayet başarılı sonuçlar elde edeceksiniz. Tarif etmeye başlıyoruz:

Tuz ve Karabiber Yakmak

Bir tutam tuz alın, 41 adet de karabiber temin edin. Karabiber büyüsü, sadece 41 adet karabiber ve tuz ile yapılırsa etkili olabilir, bu sebeple 41 adedi tutturmanız çok önemli.

41 adet karabiberi temin ederek bir tutam da tuz ayarladıktan sonra evvela bu iki malzemeyi birbirine karıştırın. Bu işlemi takiben, neden karabiber büyüsü yaptığınızı da düşünüp hayal ederek bu iki malzemeye şunları söyleyin:

“Ey büyünün hüddamı, bana da bir yol açın, bu dünyanın encamı, nihayete erecek, bütün kullar ölecek, tüm dünyanın zahmeti ve bulunan zineti elbet sona erecek. Karabiber büyüsü tuzun gücüne muhtaç, kalbim muradına aç, sen bana bir kapı aç, ruhuma sun ki ilaç, hükmün başımda bir taç. Sonu böyle bitmesin, harap olan gönlüme kimse azap etmesin, kalsın bu istek böyle, çözümsüz yaraları, merheminle sar öyle.”

Daha sonra, tuz ve karabiberi götürüp bir cezve veya tencere içine dökün, orada iyice kaynatın, bunu az bir su ile yapın. Ortalama 3 dakika kaynama işlemini sürdürün, ardından da bu malzemeleri sarı bir mendil içinde tam 7 gün muhafaza edip insanlardan saklayın. Burada tuz ve karabiberi yakmak gibi bir durum asla söz konusu olmamalı, zira kadim büyü kitapları, bize tuzun ve karabiberin az bir su içinde kaynamaya bırakılması gerektiğini söyler, bu nedenle tam da böyle yapmak zorundayız.

Tüm bu işlemleri yanlış yapmamak için gerekirse yukarıdaki kısmı birkaç kez tekrar edip tam manasıyla içselleştirin, çünkü bir adımda bile hata yapmak, karabiber büyüsüne zarar verecektir.

İlgili Yazı: Domuz Yağı Büyüsü Ayrılığa ve Acıya Sebep Oluyor

Karabiber Büyüsü Neden Tutmaz

Zaten yukarıdaki işlemlerden herhangi birinde hata yapınca, maalesef karabiber büyüsü de tutmaz, bununla da kalmaz size fayda yerine zarar verir, tehlike kapılarının açılması gibi kötü bir akıbeti göğüslemenize yol açar.

Bir de şu noktaya özellikle vurgu yapmak gerekir ki karabiber büyüsü, yukarıdaki sözlerin huşu içinde söylenmesine muhtaçtır, yani bu büyü tutsun istiyorsanız karabiber ve tuzu bir cezvede kaynatmadan önce, bu malzemelere söylediğiniz sözleri eksiksiz bir şekilde ve saygı çerçevesinde söylemeniz gerekir. Evet, evde bu tılsımı yapmanın tek yolu budur, ancak bu suretle gerçekleşir.

Şimdi hayati bir ayrıntı daha vereceğiz, okumaya devam edin:

Karabiber Büyüsünün Tuttuğunu Nasıl Anlarım?

Eğer bu büyünün tutup tutmadığından emin olmak istiyorsanız, tam 7 gün sonra şunu yapın:

Bir kağıda şunları yazın:

“Büyünün neticesi, ortaya çıkacak mı, bütün vazifeliler, bana ulaşacak mı? Kapının gıcırtısı, onları uyandırır, bahtın kötü gidişi, kalbimi usandırır. Zira kötü bir talih, insanı utandırır, nedir tüm bu çılgınlık, yürekteki delilik, cinnetten beter dostlar, sırlar aşikâr olur, böyle açığa çıkar.”

Bu sözlerin yazılı olduğu bu kağıdı, daha önce mendili koyduğunuz aynı yere koyun, ertesi gün aynı saatte bu kağıdı alıp içindeki yazıları kontrol edin. Eğer yazılar silik hale gelmişse, daha az okunaklı veya tamamen silinmiş ise, büyü tutmuş demektir; ama yazılar tamamen aynı şekilde kalmış ise, bu durumda büyünün gücü ortaya çıkamamış demektir.

Her büyünün potansiyel bir tehlike barındırdığını herkes bilmeli, aynı zamanda büyüsel güçlerin insanların ölümüne bile yol açtığı da mutlaka hatırlanmalı, yani ‘ben yaptım, oldu bitti’ duygusundan uzak, hassas bir tavır içinde olunmalı. Aksi takdirde işler sarpa sarar, karabiber büyüsü de sizi helâkete sürükler, kalbinize yük, hayatınıza da işkence olur.

Bu nedenle şu öneride bulunmak istiyoruz:

Eğer şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın etkinliğine şahit olmadıysanız artık tam zamanı. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki birbirinden ilginç yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

İnternette buna benzer yüzlerce mucizevi yorum bulunuyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*