Kocayı Kendine Bağlamak için Defalarca Denenmiş 2 Dua

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Aramayanlar Gelsin ve Okusun!

Kocayı kendine bağlamak için dua arayan hemcinsim! Sana bu yazımda kocayı kendine bağlamak için dua arayışına son verecek mükemmel bir yol göstereceğim. Bu yazıyı yazdığım için çok mutluyum; çünkü bu yazıda anlatacaklarım sayesinde senin, kocanı kendine derinden bağlayacağını, hem de kopmamacasına bağlayacağını kesinkes biliyorum.

Daha doğrusu, yazı boyunca vereceğim bilgiler ve yazının sonunda şiddetle önereceğim rehber vesilesiyle mutlu bir aile yuvasının dağılmasına engel olacağımı bildiğim için kendimi mutlu ve bahtiyar addediyorum.

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Neden Bazen Etkisiz Olur?

Şunu unutma ki birçok insan kocayı kendine bağlamak için dua yapmasına rağmen bu duası etkisiz olmaktadır; çünkü bu duasını başka insanlarla paylaşıp böyle bir dua uygulaması gerçekleştirdiğini onlara anlatmaktadır. Oysaki kocayı kendine bağlamak için dua, gizli kalması ve başka insanlara anlatılmaması gereken bir uygulamadır.

Bunun yanı sıra yine birçok kişinin yapmış olduğu bu duanın etkisiz olmasının bir başka nedeni de duanın uygulama basamaklarına ve işlem sırasına riayet edilmemesidir, bu anlamda sen de aşağıda aktaracağım bütün yöntemleri aynen olduğu gibi uygulamalı ve yine aktaracağım malzemeleri de düzgün bir şekilde temin etmeye çalışmalısın.

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Hangi Malzemelerle Yapılır?

Birçok kişinin kocayı kendine bağlamak için yapmış olduğu duasının kabul edilmemesinin en önemli sebeplerinden biri de bu duanın malzemelerini temin etmemesi ve herhangi bir malzeme olmadan duayı gerçekleştirmesidir.

Halbuki kocayı kendine bağlamak için uygulanması gereken duada kırmızı bir mendilin ve 1 adet saç telinin olması şarttır, zaten kadim dua kitaplarını incelediğimizde bu duanın yapılış aşamalarında kırmızı bir mendil ve bir adet saç teli ısrarla vurgulanmış ve dile getirilmiştir. Bu anlamda sen de 1 adet kırmızı mendili ve 1 adet saç telini temin ederek aşağıdaki uygulamayı aynen gerçekleştirmelisin:

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Nasıl Yapılır?

Önce sessiz bir yer bul, sonra kendi saçından koparmış olduğun bir saç telini ve temin etmiş olduğun 1 adet kırmızı mendili yanına al, ardından bu sessiz yerde kıbleye doğru yönel, sonrasında ayaktayken gözlerini kapat ve ardından da kocanı kendine bağlamak niyetini açık ve net bir şekilde düşünmeye çalış.

Bu düşünce ve niyet aşamasında ise 7 defa Fatiha Suresi’ni oku ve bunu yaparken de kısık bir ses tonu ve içli bir eda ile Fatiha Suresi’ni tilavet etmeye çalış. Bu aşamanın ardından gözlerini aç, dizüstü çök ve iki dizinin arasına kırmızı mendili ser, onun üstüne de 1 adet saç telini koy ve sonrasında da bu iki malzemenin üzerine şu sözcükleri oku:

 • “İlahi okuduğum besmele bir rahmet ve şifa kaynağıdır, sana gelen kulların rahmetin ve şifanın kaynağına doğru hareket eder, sen kendisine müracaat eden hiçbir insanı yarı yolda bırakmadığın gibi hiçbir kuluna da gaddar bir şekilde davranmadın ve hiçbir kulunun ihtiyaçlarını göz ardı etmedin. İşte ben de kocamı kendime sırılsıklam bağlamak ve eve bağlanması muradımı tahakkuk ettirmek maksadıyla dergahı izzetine iltica ediyorum, bana kırmızı mendil ve saç telinin hayrı için hayırlar ve güzellikler nasip eyle, amin.”

Bu uygulamayı aynen yaptıktan sonra, şimdi de kocayı kendine bağlamak için duanın 2. aşaması olan Kıyamet Suresi’nin 5. ayeti kısmına geçmelisin, şöyle:

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua, Kıyamet Suresi 5. Ayet

“Bel yurîdul insânu li yefcure emâmeh.”

Bu noktadan sonra saç telini eline almalı ve eline almış olduğun bu saç telinin üzerine 7 defa Kıyamet Suresi’nin 5. ayeti olan yukarıdaki mübarek ayeti okumalısın ve sonrasında da aşağıdaki duayı bir kez telaffuz etmelisin, ama bunu yine içli bir ses ve masum bir eda ile okumalısın:

 • “İlahi, saç telinin üzerine okumuş olduğum Kıyamet Suresi’nin 5. ayetinin güzelliği ve izzeti hatırına bana da izzet ve onur bağışla, beni de katında makbul olan kullarından eyle, bana da faziletler ve esrarengiz güzellikler lütfeyle ve beni de en güzel şekilde muradına vasıl olan kullarının arasına al, amin.”

Şu Dua Yazımız da Okunmalı: Güzellik Duası Arayanların Dikkatine, Mutlaka Okuyun!

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua ve Tılsımlı Sözcükler

Bu aşamayı bitirdikten sonra, elindeki saç telini mendilin içerisine koy ve mendili 4 defa katladıktan sonra sağ avucuna al, bu mendili hiç kimsenin göremeyeceği bir yerde bir toprak parçasının içine göm ve mendilin orada kalmasını sağla.

Mendili ve içindeki saç telini bir toprak parçasının içine gömdükten sonra ise şu uygulamayı gerçekleştir:

Evvela toprak parçasının üzerine 7 defa besmele oku, ardından da şu tılsımlı sözcükleri telaffuz et:

 • “İlahi, senden gelen ve yine sana dönecek olan kullarının farkındalığı ve bilinç seviyesi ile sana iltica etmenin huzuru ve saadeti kalbimi ferahlatmakta, senin bana ihsanlar ve faziletler ile armağan edeceğin güzellikler şimdiden beni mutlu kılmaktadır. İşte içindeki saç teli ile birlikte kırmızı mendili toprak parçasının içine gömdüm, şüphesiz ki bunların hepsi senden gelmektedir ve yine hepsi sana dönecektir, ben de aynı şekilde senden geldim ve sana döneceğim. Öyleyse bana da toprak parçasının üzerine basan müminlerin işlemiş olduğu hayırlar ve güzellikler adedince güzellik ve hayır armağan et, topraktan biten ve faziletlere vesile olan her türlü nimetin yüzü suyu hürmetine kocayı kendine bağlamak için dua uygulamasını amacına ulaştır, amin.”

Bu tılsımlı sözcükler ile birlikte kocayı kendine bağlamak için dua uygulaması da tamamlanmış olacak, duanın bir versiyonu da şöyle yapılır ve tecrübe edilmiş olduğu bilinir:

Bu kocayı kendine bağlama duası, bir adet kağıda yazılır, bu kağıt, bir cüzdana yerleştirilir ve bu cüzdan daima yanınızda kalır; bu suretle korunaklı bir yerde bulunan kağıt, size ışık saçmaya devam eder Allah’ın izniyle.

“Allah’ım, kanlı bıçaklı olanlara bile merhamet gösterip onların kalplerinde bulunan kin ve nefret tohumunu söküp atan, cennet halkının öfke hissiyatını kaldırmana benzer şekilde yok edip izale eyleyen sıcak ve yumuşak şefkatin ne ali ve ne uludur Rabb’im. Allah’ım, gönüllere ılık ılık akan ve ılgıt ılgıt esintiler halinde doğan feraset duygusu, kibri ve nefreti tamamen kaldırıp yerine en güzide ve ulvi duyguları ikame eden Vedûd esmanın ebedî ve ezeli mevcudiyeti ile söz konusu olabilir ancak. Bu nedenle kocayı kendine bağlama duası ile, düşkün fakat umutlu, kaygılı fakat beklenti içinde sana geliyorum Rabb’im. Hangi düşkün kuluna şefkatsiz davrandın ki, hangi gariban kulunun elinden tutup ona ışıklı ufukları tarif etmedin ki, hangi biçare gönüle letafet esintisi üflemedin ki? Kocayı kendine bağlamak için duaya tüm kalbimle muhtacım, eşimle aramızda bulunan soğukluk ve uzaklık hissinin izalesi, sadece senin yetkin ile söz konusu olabilir. Ola ki sen bizi buna layık görmezsen, bu, bizim için ebedî bir kayıp ve hüzün duygusu olur Allah’ım. Hiç kimsenin alnına leke sürmeyen, her kuluna adilane bir surette muamele eyleyen lütfun, eşimle aramızda kopmaz bir bağ hasıl olmasına da izin verecektir diye umuyorum Rabb’im. Sert tabiatları yumuşatıp onları yufka yürekli hale dönüştüren, insanlar arasında oluşan husumet ve adavet duygusuna nihayet veren, her nevi şükür ve şükran hissine layık olan Ya Vedûd, bizi cezaya müstahak eyleme ve kocamın itaatkar bir eş olmasını bana bağışla. Kaderimizde üzüntü ve keder yerine uhulet ve suhulet ile gelişen hadiseler halkası oluştur. Dertlerin envai çeşidi bile senin imtihanın iken bize, yalnız çetin olmayan ve takatimizi aşmayan imtihanlar gönder, yolunu kolaylıkla gidilen bir yola çevir, kocayı kendine bağlamak için duama hikmetin ölçüsünde cevap ver, âmin.” 

bu aşamada aşağıdaki hususları da dikkatli bir şekilde okumalı ve bilhassa yazının en sonunda tavsiye edeceğim önemli noktaya da mutlaka bakmalısın:

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Konusunda Bazı Okuyucu Yorumları

 • “Bak değerli kardeşim, gel şu pasif pasif oturup da her şeyi Allah’tan bekleyen, dua ve büyü arayarak ömrünü heba eden insanımızı el birliği ile değiştirelim. “Dua” veya dua kisvesinde “büyü” arayanların çoğu, maalesef: “İnsan için ancak çalıştığı vardır.” anlamındaki muhteşem ayetten habersizler.
 • Kardeşim, dua edilir; ama bütün imkânlar bir amaç uğruna seferber edildikten sonra duaya durulur. Yani, insanın, elinden gelen her bir şeyi yapmasının ardından Yaratıcı’sına el açıp içli içli niyaz etmesi elbette ki yanlış bir davranış değil. Ve fakat biz öyle mi yapıyoruz? Allah aşkına söyle, elinden gelen her şeyi yaptın mı? Beni kandırabilirsin, ya kendini? Ayrıca böyle bir duanın olmadığını da bilmelisin. Evet, eşini kendine bağlamak için kullanabileceğin özel bir dua yok zaten.”

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Yerine Ne Yapmalı? 2. Okuyucu Yorumu

 • “En basitinden, kocanı kendine bağlamak için dua aramak yerine yöntem aradın mı? Mesela kocana daha güzel ve çekici görünmenin yollarını aradın mı? Hadi daha kolayını söyleyeyim:
 • Erkeklerin, sürekli mızmızlanan kadınlardan, yılandan kaçar gibi kaçtığını ve evden uzaklaşmaya çalıştığını biliyor musun? Evi ona cazip hale getirebilmek için şu mızmızlanma huyundan vazgeçmen gerektiğini hiç düşündün mü? Adamı dert babası yapıp bütün çıkmazlarda başını ağrıtırsan, sürekli şikâyet ederek her problemin çözümünü ona bırakırsan, kocanı yakınmalarına ve yadırgamalarına terk edersen, onu kendine bağlamak için dua aramanın hiçbir anlamı kalmaz ki?
 • Bir kere, bir kalenin düşmesi için (kocayı kendine bağlamak için dua aradığına göre kocanı kaybetmek istemiyorsun; bu da onun bir kale olduğunu gösteriyor.) onun içten fethedilmesi gerektiğini bilmelisin. Erkekler, kendilerini dinleyen ve dinlemekle kalmayıp anlayan kadınlar ister. Erkekler, anlaşılmak ister. Kocanla aranızdaki iletişim sorunlarına bakacak olursan, bu sorunların başında empati eksikliğinin geldiğini görebilirsin. Zaten karşı tarafı anlamakla başlar her şey. Hiçbir koca (buna senin kocan da dâhil) kendisini anlayan bir kadından uzaklaşmak istemez. Kocanın bu kadar insafsız olduğunu mu düşünüyorsun? Asla!
 • Değerli hemcinsim, seni yargılamak için değil uyandırmak için çabalıyorum. Sheakspeare’e atfedilen mükemmel bir söz var: “İnsanlar para kazanmak için sağlıklarını kaybederler, sonra da sağlıklarını kazanmak için paralarını…”
 • Bu sözün devamı da çok güzel; ama bizi ilgilendiren kısım burası. Kadınlar, başka şeylerle uğraşarak, kocalarıyla ilgilenmeyerek kocalarını kaybederler, sonra da ipe sapa gelmez büyülerle ve esasında büyü olan dualarla kocalarını kazanmaya çalışırlar.”

Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Konusunda 3. Yorum

 • “Durum, çok kritik olsa da umut hiçbir zaman tükenmez. Bir şarkı sözünde olduğu gibi, güneşin doğduğu her ufukta, umuda gidecek bir yol bulunur. Yeter ki iste. Yeter ki yürekten iste. Yeter ki kocayı kendine bağlamak için dua aramak yerine kendini kontrol etmek ve geliştirmek için yöntem ara. Yeter ki kaleyi içten fethetmek için, içinde arzu olsun.
 • Kocayı kendine bağlamak için dua arayışına giren ve bunu internetin çoğu sisli dumanlı olan mat sayfalarında arayan arkadaşım! Kocanı kendine gerçek anlamda bağlayıp onun için vazgeçilmez olmak istiyorsan şimdi söyleyeceklerime kulak ver:
 • Kocayı Kendine Bağlamak için Duadan Çok Daha Sağlam Bir Yol
 • Tam da kocayı kendine bağlamak için dua arayan kadınlar için hazırlanmış muhteşem bir kitap tavsiyesinde bulunacağım sana. Muhteşem dediysem, gerçekten muhteşem. Fazla uzatmadan ve abartmadan sadece şu kadarını söyleyeyim: Bu kitap, senin aradığın ve bulmayı planladığın, “kocayı kendine bağlamak için dua” ve büyülerden çok daha fazla etkili. Tecrübeyle sabittir.
 • İstersen okuyanlara sor. Ama sakın bu kitabı okumayanlara danışarak kocanı sonsuza kadar kaybetme. Biliyorum ne diyeceklerini: “Öyle şey mi olur?”
 • Dünya, bu tip önyargılı insanlara kalsaydı, insanlığın ne elektriği ne de cep telefonu ne de huzuru olurdu. Kocayı kendine bağlamak için dua arayışından vazgeç ve kendine bir şans ver.”

Bazı okuyucuların bu duayla alakalı söylemlerini belirttikten sonra şimdi de bir tavsiyede bulunalım:

Şimdi de Kocayı Kendine Bağlamak için Dua Hususunda Bir Tavsiye

Yapacağın şeyi söyleyeyim sana:

Mesela bir sabah vakti, kocan işe gittiğinde, evinin yaptıkça bozulan, düzelttikçe dağılan ve hiç bitmeyecek olan işlerini biraz ertele de kocan için bir kitap oku. Olmaz mı? Sence kocan, bu kadarını hak etmiyor mu? Bu kadarcık olsun değeri yoksa neden kocanı kendine bağlamak için dua arıyorsun?

 • Bahsettiğim bu değerli eser Abdülkadir Çelik Bey’in 13 yıllık bir emek neticesinde biz müminlere armağan etmiş olduğu Kenzül Dua adıyla da bilinen Her Kapıyı Açan Murad Duaları Kitabıdır. Bu kitabın bu kadar etkili olması, içindeki dua uygulamalarının tastamam sahih kaynaklardan alınmış olmasından kaynaklanmakla birlikte, aynı zamanda bu duaların kabul şartlarına ve kabul vakitlerine tamamen geniş bir yer ayırmasından da kaynaklanmaktadır.

Bu kitabın bu kadar etkili olmasının en temel nedenlerinden biri de duaların tamamen doğru bir şekilde aktarılmış olmasıdır, bu dualarla hayatı değişen ve gerçek anlamda güzelliklere kavuşan insanların deneyimlerini kitabın tanıtım sayfasında da okuyabilirsiniz. Bu okuyucu yorumlarından bir kısmını aşağıya da alıyoruz ve kitabın indirme linkini de size sunuyoruz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

 

Şu dua yazımızı da okuyabilirsiniz: Bu Hayırlı Eş Duası Size de Güzellikler Yaşatacak Okuyun!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*