Kuduriye Duası Yaparak Sevdiğimin Kalbini Kazandım

En Doğru Kuduriye Duası Sahih Kaynaklara Göre Şöyle Yapılır

Sevginin insanı derinden etkileyen bir duygu olduğunu, bu duygunun da insana türlü türlü eğilimler ve yönelimler gösterdiğini zaten biliyoruz.

  • Kuduriye duası da sevginin insanı sevk etmiş olduğu bu eğilimleri tamamen amacına ulaştıracak çok tesirli ve muazzam bir uygulamadır.

Eğer kuduriye duasının aslını bilirseniz ve sahih halini uygulayabilirseniz, bu duanın sizi hangi faziletlere ulaştırdığı gerçeği karşısında belki de şok olacak ve yaşadığınız mucizeleri bütün insanlara anlatma gereksinimi hissedeceksiniz.

Şimdi kuduriye duasının sahih halini ve İslam alimleri tarafından sunulan şeklini sizinle paylaşmak, bu sayede sevdiğiniz insanın muhabbetini kazanmanızı sağlamak istiyoruz.

İlgili Yazı: Büyü Nasıl Bozulur

Evvela kuduriye duası hangi amaçlarla yapılır, onu ifade edelim ardından da kuduriye duası nasıl yapılır onu izah edelim:

Kuduriye Duası Hangi Amaçlara Hizmet Eder ve Kişinin Hangi Niyetini Gerçekleştirir?

Kuduriye duası bir insanın eski sevgilisini, eski eşini ya da partnerini geri getirebilmesi için, bu eski sevgilinin kalbine muhabbetin en dolu halini yerleştirip onun, yaşadığı hayat içerisinde sermest bir şekilde dolaşmasına ve sevdiği insan olmadan hayatta kalmasının imkansız olduğu duygusunu yaşamasına vesile olur. Yani kuduriye duası sayesinde eski sevgilinizin siz olmadan hiçbir şekilde yaşayamamasını sağlayabilirsiniz.

  • Kuduriye duası eşler arasındaki muhabbetin tesisine de katkı sağlar ve eşler arasında yaşanan gerginlikleri, problemleri, küskünlükleri ve kırgınlıkları tamamen telafi edip iki insanın kalbine öylesine muhteşem bir sevgi yerleştirir ki bu sevgi karşısında dışarıdan bakan insanlar, ancak ve ancak hayranlık hissine kapılır.

Kuduriye duasını, sizinle birlikte olmasını istediğiniz ve hayatınızı birleştirdiğinizde mutlu olacağınızı hissettiğiniz herhangi bir kişinin aşkına talip olmak için de uygulayabilirsiniz.

Yani bu dua sayesinde istediğiniz herhangi bir kişinin kalbine aşk ve muhabbet iksirini içirip onun tamamen size bağlı ve kalıcı bir şekilde merbut olmasını sağlayabilirsiniz.

Şimdi Kuduriye Duasının Nasıl Yapılması Gerektiğini Anlatalım:

Sahih kaynaklara baktığımızda kuduriye duasını yapmak isteyen kişinin 1 adet ceviz alması, bu cevizin içini oyması ve cevizin içerisine bir çay kaşığı dolusu bal yerleştirmesi gerektiği rivayetini görürüz.

Bu anlamda siz de kuduriye duası ile amacınıza ulaşmak için öncelikle 1 adet ceviz temin etmeli, bu cevizin içini tamamen boşaltmalı ve bir çay kaşığı dolusu balı bu cevizin içerisine doldurup sessiz bir yere geçerek bu dua malzemesini önünüze koyup üzerine şu ifadeleri okumalısınız:

  • “İlahi, cevizin içerisine yerleştirdiğim bal nasıl cevizin içini tamamen doldurduysa, ben de sevdiğim insanın içini aşk ile doldurmak ve muhabbet ile taşırmak istiyorum. Onun sevgisi sadece bana tahsis edilsin, muhabbeti sayesinde o da ben de tamamen dirilip can bulalım ve bu sayede senin varlığına tam anlamıyla itikat getirip senin bahşetmiş olduğun iman sayesinde hayatın güzelliklerini yaşayıp tatlı bir ömür sürdürelim. İlahi bu bal, bu ceviz ile nasıl birleşti ise, göndermiş olduğun Kur’an-ı Kerim, Hazret-i Peygamber ile nasıl içli dışlı bir hale geldiyse ve sevgili kulların, senin varlığın ile nasıl sermest bir şekilde dolaştı ise, ben de sevdiğim insanın kalbinin hissiyatı ile bu şekilde dolaşmak istiyorum; onun kalbinin de sadece benim için atmasını temenni ediyorum, amin.”

Bu ifadeleri içerisine bir çay kaşığı bal koymuş olduğunuz cevizin üstüne okuduktan sonra, cevizi sağ elinize alıp sessiz bir yere geçerek orada toprağın içerisine gömmeniz gerekmektedir. Bu cevizi toprağın içerisine gömdükten sonra ise yeniden eski yerinize geçip yine bu sessiz yerde kuduriye duasının sahih kaynaklarda sunulan şu sözlerini içtenlik içerisinde 3 defa üst üste okumalısınız:

  • Kuduriye duasını yaparken yukarıya almış olduğumuz hikmetli sözleri tamamen anlayarak ve içselleştirerek okumanızın size muazzam bir fayda sağlayacağını aklınızdan çıkarmamak ile birlikte, yine yukarıya almış olduğumuz son Arapça ifadelerin de bu duanın enerjisine ve gücüne güç kattığı gerçeğini aklınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Kuduriye duasının kabulü için olmazsa olmaz şartlardan biri olan bir hususu bir hikaye eşliğinde paylaşmamız gerekiyor, eğer yapacağınız kuduriye duasının hakikaten kabulünü arzuluyorsanız, bu hikayede geçen detayları da iyice anlamaya çalışmalısınız.

Hazreti Peygamber zamanında Dıhyetül Kelbi isimli bir adam vardı ve bu adam, Araplarda bir aşiret lideri olarak görev yapmaktaydı. Son derece yakışıklı ve güzel olan bu adam, çevresindeki herkesi de etkileme yeteneğine sahipti ve bu nedenle de Dıhyetül Kelbi isimli bu adam, son derece itibar gören, prestijli bir kişiydi.

Bu nedenle Hazreti Peygamber aleyhisselatu vesselam, insanları İslam’a davet ettiği süreçte Dıhyetül Kelbi isimli bu kişinin de İslam’a girmesini çokça arzu ediyordu.

Günün birinde Hazreti Peygamberin duası kabul olunur ve Dıhyetül Kelbi isimli bu adam da İslam ile müşerref olur, Cenab-ı Hak, Hazreti Peygamber’e birazdan Dıhyetül Kelbi’nin kendisine geleceğini ve İslam’a dahil olacağını müjdeler.

Bunun üzerine hakikaten Dıhyetül Kelbi gelir ve Hazreti Peygamberin önünde diz çökerek İslam’la şereflenmek istediğini dile getirir. Bu esnada Peygamber Efendimiz çokça duygulanıp Allah’ın kendi duasını kabul buyurması karşılığında minnet ve şükran duygularına kapılır ve kendi hırkasını yere serer ki Dıhyetül Kelbi otursun.

Dıhyetül Kelbi, hırkanın üzerine oturup duygusal anlar yaşar ve ardından da günahlarının sınırsız olduğunu dile getirip pişmanlık içerisinde bulunduğunu ifade eder. Hz Peygamber günahının ne olduğunu sorduğunda şunları söyler:

  • “Ben, hem kendi kız çocuklarımı hem de evlatlarımın kız çocuklarını öldürdüm ve gömdüm. Malum olduğu üzere Araplarda kız çocukları diri diri gömülüyor ki herhangi bir hayasızlık yaşanmasın. Bu nedenle 70 civarında kızımı ve torunumu kendi elimle diri diri gömdüm ki ileride falanca aşiretin sahibi olan Dıhyetül Kelbi falanca kişiye damat dedi demesinler. İşte bu nedenle son derece pişmanım ve Allah’ın beni affedip etmeyeceğini bilmiyorum.”

Kuduriye duası ile alakalı olarak bu hikayenin ne gibi bir bağlantısı olduğunu birazdan anlayacaksınız, okumaya devam edin lütfen. Dıhyetül Kelbi bunları söyleyince Hazret-i Peygamber kendisine vahiy geldiğini ve Cenabı Hakk’ın Dıhyetül Kelbi’yi affettiğini ifade eder. Çünkü İslam ile müşerref olan bir kişinin geçmiş günahları ve cahiliye kirleri tamamen ortadan kalkar ve temizlenir, ifadesini kullanır.

Bu olaydan sonra Hazreti Cebrail, Peygamber Efendimize bazen Dıhyetül Kelbi suretinde yakışıklı bir şekilde görünürmüş, bu da kaynaklarımızda anlatılmaktadır.

Bu olayın kuduriye duası ile alakası şudur ki İslami kaynaklar, dua eden kişinin Dıhyetül Kelbi gibi içtenlikle dua etmesi gerektiğini ve Allah’ın kendisine mutlaka yöneleceğini ve kalbine muhakkak dokunacağını bilerek duasında ısrarcı olması gerektiğini ifade ederler. Siz de kuduriye duasını yaparken mutlaka ama mutlaka Dıhyetül Kelbi gibi huşu ile ve Allah’ın merhametini umarak dua etmelisiniz.

Bütün bunların yanı sıra Cenabı Hakk’ın kendisine müracaat eden kullarının farklı uygulamalar, değişik dualar ve farklı arayışlar içerisinde olmasını da talep ettiğini düşünerek ve bilerek şu tavsiyemizi de incelemelisiniz:

Eğer şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın etkinliğine şahit olmadıysanız artık tam zamanı. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki birbirinden ilginç yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

İnternette buna benzer yüzlerce mucizevi yorum bulunuyor.

 

1 yorum

  1. Hocam lütfen beni duyun bna cevap eski sevgilimle 20 gündür fln ayrildik dediki ben sana nasıl kür kütük aşk olmuşum bida senle olmaz eski sevgiliyi geri getirme duası yaptmm annem mendili açtı bende daha yapmadm gidip mendili yaktmm hocam ne olursunuz cevap verinn hocam yardımcı olurmusunuz hocamm lütfen

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*