Oldukça Tesirli ve Denenmiş Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duası Arayanlar Bu Muazzam Duayı Mutlaka Tatbik Etmeli!

Aşk acısı nasıl geçer, sorusuyla ilgili konular üzerinde de durduğum bu sitede, bu günkü konumu, eski sevgiliyi geri getirme duasına ayırmak istedim. Ve eski sevgilinin geri getirilmesi için çok tesirli, güçlü ve denenmiş bir duadan söz etmek istedim. Çünkü bu dua sayesinde birçok aşığın aşk acısından kurtulacağını tahmin ediyorum.

 • Not: Eski sevgiliyi geri getirme duası, biraz uzun ve ayrıntılı bir dua. Püf noktalarını gözden kaçırmamalısın.

Değerli okurum, eski sevgiliyi geri getirme duası için elinde olması gereken malzemeler şunlar:

Fatiha Suresi
İhlas Suresi
Felak Suresi
Nas Suresi
Asr Suresi
Ya Mukallibe’l-Kulub esması
Ya Şedidel Batşi esması
Ya Habib ism-i şerifi
Ya Tabib esması
Ya Vedûd ism-i şerifi

Ve bu mukaddes esma ve surelerin her biri için bir saç teli. Yani toplamda 10 adet saç teli. Dikkat ettiysen yukarıda beş adet sure, beş adet de esma verdim. İşte bu 10 adet mukaddes isim ve sureler için tam 10 tane saç teline ihtiyacın olacak.

 • Bu saç telleri, eski sevgiliyi geri getirme duası için çok önemli; fakat bu saç telleri eski sevgiline değil, sana ait olacak.

Evet, sana ait saç telleriyle yapacağın eski sevgiliyi geri getirme duası şöyle:

Tercihen bir cuma günü (diğer günler de olabilir) sabah namazını kıldıktan sonra ellerini gökyüzüne açıp şöyle dua etmelisin:

 • “Ey Yüceler Yücesi Allah’ım! Senin yardımına ihtiyacım var. Eski sevgilimin bana geri gelmesi için, bedenimin zekatı olarak saç tellerimi kullanacağım. Bu saç tellerinin üzerine senin indirdiğin mübarek esmalarını ve yüce surelerini okuyacağım. İnşallah katında makbul olur ve eski sevgilim bana döner. Amin.”

Evet, bu duadan sonra, önüne temiz ve beyaz bir mendil serip saçından on adet tel koparıp önündeki mendile koymalısın.

Ve mendilin üstündeki saç tellerine yukarıdaki sure ve esmaları şu şekilde okuyacaksın:

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duasının Sure ve Esmaları

Evvela, bir besmele çekmelisin. Sonra 1 adet Fatiha, ardından da 3’er kez İhlas, Felak ,Nas ve Asr Surelerini okumalısın.

Bu uygulamayı bu şekilde gerçekleştirdikten sonra, şimdi de şu tılsımlı sözcüklerle Cenabı Hakk’a yönelmelisin:

 • “İlahi, okumuş olduğum surelerin hatırı elbette ki vardır, ilahi sana sevdiğini geri getirme duasının bütün kudretiyle yöneliyorum, saç tellerimi sana sunuyor ve bana hayatımın aşkını geri vermen için duada ve niyazda bulunuyorum. İşte dergahından başka gidecek kapı bulunmayan tek kudret sahibinin huzurunda bulunuyorum, işte sana müracaat etmenin huzuru ve mesruriyeti ile kapına yöneliyorum; saç tellerim sana, dualarım sana, Asr Suresi sana, Felak Suresi sana, Nas Suresi sana ve okumuş olduğum diğer surelerin hepsi sanadır Yüce Rabbim. Biliyorum ki yarı yolda bırakmayan kudretin şimdiye kadar milyonlarca kulunun imdadına yetişti, benim de imdadıma yetiş Yüce Rabbim, amin.”

Farklı Bir Dua Daha: Binbir Türlü Derde Deva 7 Günde Etkili Hacet Duası

Bu surelerden ve yukarıdaki niyazdan sonra da mukaddes esmalara geçebilirsin, şöyle:

 • Bu esmaları da yukarıda verdiğim sıraya riayet ederek her birini 10 kez okumalısın. Yana 10 kez Ya Mukallibe’l-Kulub esmasını, 10 defa
  Ya Şedidel Batşi esmasını, 10 kere Ya Habib ism-i şerifini, 10 defa Ya Tabib esmasını ve 10 kere de Ya Vedûd ism-i şerifini okumalısın.

Sonra da şu tılsımlı sözcükleri telaffuz etmelisin:

 • “İlahi, senin mübarek isimlerin kendisine müracaat eden insanları hiçbir şekilde yarı yolda bırakmayan ve onların darda kalmasına müsaade etmeyen muazzam nitelikler ve mucizevi özellikler ile doludur. Bunu bilen ve fark eden insanlar senin dergahına iltica etmekten haz duyar ve memnuniyet hisseder. İşte ben de bunu bilmenin ve fark etmenin duyarlılık ve hassasiyeti ile eski sevgiliyi geri getirme duasının kabule karin olması için dergahına iltica ediyorum, esmalarının muazzam nitelikleri ve mucizevi özelliklerine başvurarak sana boyun eğmenin şerefini ve izzetini kalbimde hissediyorum. İzzetinin ve şerifinin hatırına bana esmalarının yüce mucizesini göster ve eski sevgilimin geri gelip kollarıma sığınması onuru ile beni onurlandır, amin.”

Bu esmaları da 10’ar kez okuduktan ve bu tılsımlı sözcükleri de telaffuz ettikten sonra, eski sevgiliyi geri getirme duasının kabulü için okuduğun tüm sure ve esmaları, mendilin üzerindeki saç tellerine üfleyip mendili kapatmalısın.

Mendili kapatırken bir düğüm atman gerekiyor ve bu düğüm, hayali bir kördüğüm olmalı. Ama bundan sonraki 10 gün boyunca mendili her gün bir kez açacağın için gerçekte kördüğüm atmamalısın.

Hayali kördüğüm dememin sebebi şu: Eski sevgiliyi geri getirme duasını yaptığın eski sevgilinin kalbine, senden başkasını görmeyecek bir kördüğüm atacaksın.

Eski Sevgiliyi Geri Getirme Duasının Devamı

Bundan sonraki günlerde, ağzına düğüm attığın mendili her gün açıp içindeki saç tellerinden birini çıkarıp bu saç telini de bir halının altına koymalısın.

Şu Noktalar Önemli:

1. Duayı yaptığın gün, mendili açmayacaksın. Bir sonraki gün açmalısın.

2. Mendili her açtığında 3 defa Ya Mukallibe’l-Kulub ismini okuyacaksın.

3. Saç telini her aldığında da 3 kez Ya Habib ismini okuyacaksın.

4. Mendili her kapattığında 3 kere Ya Şedidel Batşi esmasını okuyacaksın.

5. Ve saç telini halının altına her koyduğunda da 3 defa Ya Tabib esmasını okuyacaksın.

Evet, eski sevgiliyi geri getirme duasının detayları bu kadar. Ancak bir noktayı daha vurgulamadan bitirmek istemiyorum. Şöyle ki:

Bu dua da diğer tüm dualar gibi kabulü Allah’ın takdirine bağlı olan bir duadır. Dolayısıyla duanın kabul edilmediğini fark ettiğinde “niçin kabul olmadı” diye isyan etmemelisin. Dediğim gibi Allah, bir hikmete binaen duayı kabul etmemiştir.

Eğer bu noktada, bu dua yerine değişik aşk ve muhabbet duaları kullanarak sevgilinin dönmesini sağlamak istersen şu tavsiyeme de kulak vermelisin:

 • İkbal Özçelik Hanımefendi tarafından yoğun bir emek ve yoğun bir çaba sarf edilerek hazırlanmış olan En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı, senin de hayatını değiştirebilecek muazzam bir potansiyele sahip bir kaynak. Çünkü bu kitapta bulunan mucizevi dualar ile şimdiye kadar binlerce insan mutsuzluktan kurtulup mutluluğa adım attı ve aşk hayatında çok değişik tecrübeler kazandı.

Bu anlamda sen de kendi hayatını değiştirip hayatının gidişatını eline alabilir ve aşk yaşamında müthiş değişimler yaşayarak mutluluk içerisinde bir ömür sürebilirsin. Bu bağlamda eski sevgilini geri kazanabileceğin gibi sana bağlanmasını istediğin her türlü insanın kalbini kendine bağlayıp onları delicesine Aşık edebilirsin.

Dilersen bu konudaki bazı okuyucu yorumlarını kitabın indirme sayfasında da bulabilirsin, bu anlamda kitabın indirme linkini aşağıya alıyorum:

Eğer şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın etkinliğine şahit olmadıysanız artık tam zamanı. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki birbirinden ilginç yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

İnternette buna benzer yüzlerce mucizevi yorum bulunuyor.

Farklı dua yazıları ile hayatına anlam katmak isteyenler şu yazımı da okuyabilir: Sabır Duası Hükmündeki Bu Ayetler İnşallah Hayırlara Vesile Olacak!

9 yorum

 1. Hocam ben eski sevgiliyi geri döndürme duasını yaptm annem mendili görmüş açmış bende mendili yaktım hocam bana yardımcı olun neyapmam lazımdır hocam lütfen hocam mesajima cevap verin bana yardımcı olunn hocam

 2. Merhaba. Sizde 3 gunde etkili eski sevgiliyi geri getirme duasi vardi.sabahlari okunuyordu. 3 esma ve nas felak bazi dualar okunuyordu. Yanlis hatirlamiyorsan basinda 70 adet Bismillahir rahmanir rahim deniyordu. O duani bulamiyorum simdi. Rica etsem adini soyler misiniz o duanin.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*