Şans Duası Bahtımı ve Nasibimi Açtı

Şans Duası Neden İnsanların Hayatına Dokunuyor?

Her insan, evreni yoktan var ederek orada birbirinden güzel ve göz kamaştırıcı varlıklar yaratıp insanların barınması ve güzel bir şekilde yaşaması için donatan Yüce Rabbine el açarak Ondan bahtının ve nasibinin açılması maksadıyla şans duası yapmalıdır.

  • Çünkü yapılan şans duası, İslam alimlerinin beyanlarına göre kişinin fazilet ile dolu bir hayat yaşayarak bahtsızlığını ve talihsizliğini tamamen geride bırakmasına ve insanların hayretler içerisinde kalacağı bir hayat yaşamasına vesile olmaktadır.

Bu anlamda Ya Latif esması ile yapılması gereken şans duasını nasıl yapmanız gerektiğini anlatmaya başlamadan önce, evvela bu duayı yaparak hayatındaki bahtsızlığı ve kısmetsizliği, nasipsizlik ve şanssızlığı gideren insanların bazılarının aktarımlarını size sunmak istiyoruz:

Şans Duası Vesilesiyle Bahtım Açıldı

  • “Bahtımın açılması, içinde bulunduğum talihsizliğin giderilmesi ve şanssızlığımın bitmesi amacıyla her türlü yola başvurduğumu açıkça söyleyebilirim. Gerçekten de bazı insanların şanssız doğduğunu defalarca yaşayarak gördüm ve bu duruma çok şahit oldum.
  • Öyle ki giriştiğim her işte başarısızlık ile karşılaşıyor, başvurduğum her girişimde tamamen şanssızlık ile karşılaşıp çevremdeki insanların güzel yerlere gelmelerine rağmen benim böylesine bahtsız ve şanssız bir şekilde durmam içimi eziyor ve beni rahatsız ediyordu.
  • Bu durumun sebebini araştırırken şans duası ile karşılaştım, bu dua benim için bir can simidi oldu ve hayatımın dönüm noktasını bu dua sayesinde yaşadım. Şans duasını her gece 1 defa okuyup ardından yatağa girmeye başladıktan ortalama 1 hafta sonra, üzerimdeki kara bahtın ve kötü enerjinin tamamen kalktığına şahitlik ederek girdiğim her ortamda bahtımın yaver gitmesi ve şansımın açılması beni gerçekten mutlu etti.
  • Şimdi şans duasını yakınımdaki insanlara da tavsiye ederek onların da bu nasipten istifade etmeleri gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu duayı her gece fırsat buldukça bir kere yaparak hayatımın gidişatını değiştirebileceğimi, Cenabı Hakk’ın bana merhametini celb edebileceğimi artık çok iyi anladım ve biliyorum.”

Şimdi de başka bir okurumuzun şans duası ile değişen hayat hikayesini kısaca sunalım:

Şans Duası Nasıl Bu Kadar Etkili Oldu?

  • “İstanbul’da yaşıyorum ve orada bir şirketin muhasebe departmanında görev yapıyorum, burada çalışırken çevremdeki insanlara nazaran benim ilginç bir şekilde şanssızlığa mahkum olduğumu fark ediyordum. Öyle ki karşımıza herhangi bir durum çıktığında ben her seferinde kötü olan seçeneği tercih ediyordum, yanımdaki insanlar ise her seferinde sanki önceden karar alınmış gibi iyi olan ve şans içeren seçeneği tercih ediyorlardı.
  • Bu durumun farkına vardığımda, üzerimde kötü bir enerji olduğunu çevremdeki insanlar söylemeye başladı. Ben de bu durumu çok değerli bir alim ile paylaştığımda, bana şans duasını yapmam gerektiğini salık verdi.
  • Hakikaten bu şans duasını her gece yaparak Ya Latif esmasını çekerek hayatımdaki bütün kötülükleri bertaraf ettiğimi, bütün güzellikleri de kendi yaşamıma davet ettiğimi fark ettim. Bunun neticesinde artık şans duasının hayatımın bir parçası olması gerektiğine kanaat getirdim.”

Evet, gördüğünüz gibi bu uygulama sayesinde birçok kişi hayatlarındaki kötü durumları alt ederek artık bahtsızlık ve talihsizlik yaşamamaya başlıyorlar. İşte şans duasının nasıl yapılması gerektiğinin detaylarını da anlatıyoruz:

İlgili Yazı: Sağlık Duası

Şans Duasını Nasıl Yapmak Gerekir?

Gece, ortalıktan el ayak çekildikten sonra abdest alarak 2 rekat nafile namaz kılmalı ve bu namazı kılarken de şans duası niyetinizi içinizde tutmalısınız.

Bunun ardından sessiz bir yerde yanınıza bir tesbih alıp bu tesbihin üzerine 33 defa Ya Latif esmasını okumanız gerekmekte.

Ya Latif esmasını, tesbih tanelerinin her birinin üzerine 1 defa okuyacak şekilde toplamda 33 defa okumanız gerekir ve sonrasında da tesbihi sağ avucunuza alarak şunları söylemelisiniz:

  • “Ya Latif, evrende ağaçlardan böceklere, yıldızlardan galaksilere kadar yaratmış olduğun her bir varlığa en güzel şekilde biçim vererek onları insanların hizmetine sunan ve insanların bu sayede şansını açarak bahtiyarlık ile yaşamalarına ve huzur ile dolu bir hayat geçirmelerine vesile olan senin hikmetin, senin ilmin ve senin iradendir şüphesiz. İradeni ve inisiyatifini kullanarak yaratmış olduğun kainat içerisinde bize bahşetmiş olduğun birbirinden değerli ve envai çeşit nimet ile bizi ödüllendirip bahtiyarlık ve fazilete ulaştıran da elbette ki sensin. Şimdi sana Ya Latif esmasının enerjisi ve güzelliği ile yönelerek şans duasını hakkımda hayırlara çevirmeni talep ediyorum ve bunu canı gönülden istiyorum. Merhametini bana yoldaş eyleyerek bana basiret ve feraset nasip eyle, şansımı, bahtımı ve kısmetimi en güzel şekilde hayırlara aç Allah’ım, amin.”

Şans Duası Sonrasında Neler Yapılmalı?

Bu güzel duayı ve sözcükleri okuduktan sonra şans duasını bitirmiş olacaksınız, artık sağ avucunuzda bulunan tesbihi sürekli yanınızda, cebinizde ya da cüzdanınızda taşımaya çalışıp herhangi bir şanssızlık ile karşılaştığınızda bu tesbihi çıkarıp üzerine 1 defa Ayetel Kürsi okumanız yeterli olacaktır.

Bu uygulamayı fırsat buldukça her gece yapmanız şansınızın daima açık olmasını sağlayacak ve size bahtsızlıktan uzak tutacaktır inşallah.

Şu tavsiyemizi de kesinlikle incelemelisiniz:

İşte Kenzül Dua Kitabı'nın mucizevi etkisini kanıtlayan birbirinden garip okuyucu yorumları! Bu yorumlar sizi de hayrete düşürecek, şimdiye kadar herkes hayretler içerisinde kaldı ve mucizeye tanık oldu.

Bu mucizevi duaları taşıyan Kenzül Dua Kitabı'na ulaşabilmek için şuraya tıklayın lütfen. (Tıklayıp kitabın indirme sayfasına gidin.)

İşte o mucizevi yorumlar:

Buna benzer birbirinden garip yorumları okumak için kitabın tanıtım sayfasına bakın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*