Yüz Güzelliği için Dua ile Yüzünüze Nur İnecek

Yüz Güzelliği için Dua Birçok Kişiye Ciddi Fayda Sağladı, Sıra Sizde

Yüz güzelliği için dua papatya ve nergis üzerine okunarak Hazreti Yusuf’un maddi ve manevi güzelliğini elde edebilmek, yani onun fiziksel ve ruhsal güzelliğine ulaşabilmek için uygulanan bir zikir ve niyazdır. Yüz güzelliğinizi arttırabilmek için 1 adet papatya ve 1 adet nergis eşliğinde yapılan yüz güzelliği duası ve duanın sözleri aşağıda tarif edilmiştir:

1 adet papatya ve bir tane de nergis çiçeği alarak Hazreti Yusuf’un yüz güzelliği için duasını ve fiziksel güzellik manasında zikrini şöyle gerçekleştirin:

Papatyayı ve nergis çiçeğini alarak sessiz bir yerde sağ tarafınıza papatyayı ve sol tarafınıza nergis çiçeğini alıp sağ taraftaki papatyanın üstüne 21 defa Ya Musavvir esmasını okuyun ve sol taraftaki nergisin üstüne de 21 defa Ya Cemil esmasını okuyun. Ya Musavvir esması tasvir edenlerin ve yaratanların en güzeli ve en sanatkarı mânâsına geldiği gibi Ya Cemil esması da en güzel şekilde ve en hayırlı biçimde tanzim edip güzellik şahikası veren manasını taşımaktadır.

Bu esmaları 21’er defa okurken bu anlamları düşünün ve ardından da papatya ve nergisin üzerine şu sözcükleri okuyun:

  • “Tesirli olan her şeyin yaratıcısı sensin Allah’ım, papatya ve nergis gibi güzide ve nadide çiçekleri sana arz ederek tesirli bir dua ile Ya Musavvir ve Ya Cemil esmalarını da aracı kılarak çöküntüden kurtulmak ve hoşnutluğa ulaşmak için, bir dirhem dahi olsa dermanını arıyorum ve derin bir şekilde senin dinginliğine ulaşmak istiyorum. Dildarın güzelliği elbette ki gönül verenlerin aşkından kaynaklanır, ölüleri dirilten ve fıtri bir şekilde insanlara güzellik armağan eden, onlara gözcülük eden, yeri geldiğinde zalimlere gözdağı veren ve yeri geldiğinde mazlumlara güzide armağanlar, gönül alıcı nimetler ihsan eden, kullarınla hasbihal ederek onların dertlerini dinleyen ve haset dolu kişilerden uzaklaştırıp onların muratlarını hasıl eden sensin ve senin varlığın hasebi ile hasenat ve güzellikler bize akıp gelmektedir. Vücut güzelliği için ve fiziksel güzellik arayışı ile kapına gelerek gönlümün hınca hınç dolu olan muratlarını ve halk ettiğin bu arzuyu hırs yapmadan ihtiyatlı bir şekilde istiyorum. Sen kullarına ve mahlukatına infak etmenin faziletini anlatır ve infak etmenin ne kadar değerli olduğunu bildirirsin. Bunu yaparken kendi zatına da kullarına güzellik infak etme ve onları ihsanlar içerisinde yaşatma hayrını verirsin. Vücudumun kafesi içerisinde kalan varlığımı kağıt gibi yumuşat ve fiziksel güzelliğimi arttırarak beni kesretten vahdete çevir Allah’ım. Lokman hekim’e bağışladığın deva ve şifa hazinesi ile lütfunu önüme ser ve beni körlük illetinden kurtarıp hem yüzümü hem vücudumu hem de ruhumu düzene koy. Papatya ve nergis ile Hatem-i Enbiya olan Peygamber Efendimizi de kendime şefaatçi kılıyorum ve bendeki kuvve-i maneviyeyi ve yarattığın melekeleri aktif bir şekilde kullanmak istiyorum. Varlığımı bir melodi haline çevir ve bana tatlı bir sevinç yaşat Allah’ım, amin. Ezel meclisinde seninle mukavele imzalayan ve sana itaat etme sözü veren ruhumu sana itaatli bir şekilde ve kavi bir biçimde varlığına bağla, isyan etme eğilimi gösteren nefsimin mürüvvetsizliğini ve hadsizliğini bağışla, beni müsrif kullarının hayasızlığı ve kadir bilmezliği zulmünden kurtar, nezdinde ve nezaretinde bir ömür yaşamanın lütfunu benimle paylaş Allah’ım, amin.”

Evet, Hz Yusuf’un yüz güzelliği için duası ve zikrini bu şekilde papatya ve nergisin üzerine okuyarak tesirli bir güzellik duası uygulamış olacaksınız. Bu zikir ve esmaların da katkılarıyla okunan bu dua sayesinde yüz güzelliğiniz artacak, çevrenizdeki insanların hayret dolu bakışları içerisinde gün geçtikçe güzelleşmeye devam edeceksiniz inşallah.

Ne ki bu duayı yaparken içtenliği elden bırakmadan ölçülü bir şekilde uygulamayı yapmalısınız ve papatya ile nergi’i de yanınızda taşıyarak bu zikrin ve esmaların gücünü artırabileceğinizi hatırlamalısınız.

Eğer şimdiye kadar En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı'nın etkinliğine şahit olmadıysanız artık tam zamanı. En Etkili Aşk ve Muhabbet Duaları Kitabı ile alakalı okuyucu yorumları bizi hakikaten şaşırttı. Aşağıdaki birbirinden ilginç yorumları okuyunca siz de bize hak vereceksiniz.

Bu değerli eseri indirmek için şuraya tıklayın. (Tıkla, indir.)

İnternette buna benzer yüzlerce mucizevi yorum bulunuyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*